Kategorie

Trybuny składane teleskopowo Dostępne 2 produktów.

Trybuna teleskopowaProjektujemy, dostarczamy i instalujemy trybuny teleskopowe. Trybuny oparte sa na nowoczesnym systemie składania

Konstrukcja nośna trybun

Konstrukcja trybuny teleskopowej oparta jest na systemie rozsuwających sie ram. Trybuna teleskopowa po złożeniu ma wymiar 120 cm
Szerokość wejść na trybunę wynosi 120 cm, szerokość przejść między rzędami 46 cm.
Ramy jezdne wykonane z profili stalowych malowanych proszkowo, słupy nośne wykonane z profilu 80x40 mm. W konstrukcji ram zastosowano beztarciowy system rolek , dzięki czemu trybuna składa się lekko przez co może być rozkładana nawet przez jedną osobę.
Ramy jezdne wyposażone są w kółka poliamidowe z bieżnią poliuretanową o średnicy 100mm w ilości 4 sztuki na jedną ramę. Odpowiednioa ilośc kółek powoduje że obciążenie punkowe posadzki kształtuje sie w granicach 1 kN na kjedno kółko.
Prowadzenie kolejnych ram odbywa się przy pomocy tworzywowych rolek ustalających o średnicy 33 mm, które przesuwają się wewnątrz wyprofilowanej bruzdy w kolejnej ramie, co zapobiega zacinaniu się ram i powoduje płynne przesuwanie ram.
Ramy łączone są ze sobą przy użyciu blachownic tylnych i belek czołowych przednich. Tylne blachownice wykonane sa z z specjalnie wyprofilowanej blachy o grubości 1,5 mm,  pełnią jednocześnie rolę podstopnic zamykając przestrzeń podestu, co zapobiega wpadaniu przedmiotów z podestu pod trybunę.


Podesty, panele przednie


Bezpośrednio do belek czołowych i blachownic tylnych montowane są płyty podestowe wykonane z sklejki antypoślizgowej o grubości 18mm w kolorze brązowym. W przypadku wykończenia przejść trybuny wykładziną stosuje się sklejkę oraz wykończenie listwami aluminiowymi. Od przodu trybuny przykręcane są panele maskujące, wykonane z płyty o grubości 18mm w kolorze szarym RAL 7035 lub innym na zgodnie z paletą producenta..


Bariery


Trybuny wyposażone sa w bariery tylne, boczne i przednie w zależności od konfiguracji trybuny.
Bariery tylko instalowane sa w sytuacji kiedy trybuna jest wolnostojąca, lub z tyłu trybuny wystepują niezabezpieczone przestrzenie np. w przypadku dolegania do słupów.
Barierki boczne moga byc wykonane w wersjach
- barierka pionowa instalowana na stałe - w przypadku trybun do 5 rzędów
- barierka pionowa demontowalna - w przypdsku trybun powyżej 5 rzedów
- berierka pionowa odchylana
- barierka stała skośna - w przypadku trybun o ilosci rzędów powyżej 5. Zastosowanie barierki skośnej eliminuje kolezje barierek przy składaniu trybuny.


SiedziskaTrybuna wyposażona jest w plastikowe siedziska kubełkowe. W dwóch górnych rzędach zainstalowane są siedziska z średnim oparciem o wysokości 24 cm, rzędy zsuwane wyposażone są w siedziska z niskim oparciem. Po rozsunięciu trybuny trybuna położenie trybuny jest ustalane za pomocą specjalnych stopek blokujących, które się opuszcza za pomocą obracanej gałki. Trybuny wyposażone są w systemowe bariery wykonane z rury o średnicy 35 mm. Niema potrzeby demontażu barier w celu złożeniu trybuny. Ciągi wejściowe dodatkowe stopnie pośrednie wykończone są specjalnie wyprofilowaną ryflowaną blachą aluminiową, co podnosi zwiększa bezpieczeństwo osób i podnosi estetykę wykonania. Trybuny posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia.


Napęd, składanie.

Trybuny do 8 rzędów standartowo składadane sa manualnie.
W przypadku trybun o ilości rzedów od 8 wzwyż  trybuny wyposażamy w moduły napędu elektrycznego.
W przypadku zasilania elektrycznego sugerowane jest wykonanie dedykowanej instalacji zasilającej trybuny.
W przypadku braku dedykowanej instakacji zasilanie i sterowanie trybun może odbywać się za pomocą dołączanego ztsawu zasilająco sterującego

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi.Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Modułowa budowa (długości modułów 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm,...

    Na zamówienie

  • Trybuna zsuwana teleskopowo ze składanymi siedziskami plastikowymi (oparcie 38 cm).Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Siedzisko z oparciem 38 cm składa się...

    Na zamówienie

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów