Kategorie

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Trybuny składane teleskopowo Dostępne 4 produktów.

Trybuna teleskopowa


Projektujemy, dostarczamy oraz instalujemy trybuny teleskopowe oparte na nowoczesnym systemie składania.

Konstrukcja nośna trybun i system rolek jezdnych
Konstrukcja trybuny teleskopowej oparta jest na systemie rozsuwających się ram. Ramy jezdne wykonane są z profili stalowych malowanych proszkowo, słupy nośne wykonane z profilu 80x40 mm. Dzięki zastosowaniu beztarciowego systemu rolek trybuna składa się lekko, przez co może być rozkładana nawet przez jedną osobę.

Ramy jezdne wyposażone są w kółka poliamidowe z bieżnią poliuretanową o średnicy 100 mm w ilości 4 sztuki na jedną ramę. Odpowiednia ilość kółek powoduje że obciążenie punkowe posadzki jest niewielkie (kształtuje się w granicach 1 kN na jedno kółko). Prowadzenie kolejnych ram odbywa się przy pomocy tworzywowych rolek ustalających o średnicy 33 mm, które przesuwają się wewnątrz wyprofilowanej bruzdy w kolejnej ramie, co zapobiega zacinaniu się ram i gwarantuje ich płynny przesów.

Ramy łączone są ze sobą przy użyciu blachownic tylnych i belek czołowych przednich. Tylne blachownice wykonane są ze specjalnie wyprofilowanej blachy o grubości 1,5 mm, pełnią jednocześnie rolę podstopnic, zamykając przestrzeń podestu, co zapobiega wpadaniu przedmiotów z podestu pod trybunę.

Podesty, panele przednie
Bezpośrednio do belek czołowych i blachownic tylnych montowane są płyty podestowe wykonane z sklejki antypoślizgowej o grubości 18 mm w kolorze brązowym. W przypadku wykończenia przejść trybuny wykładziną, stosuje się sklejkę oraz wykończenie listwami aluminiowymi. Od przodu trybuny przykręcane są panele maskujące, wykonane z płyty o grubości 18 mm w kolorze szarym RAL 7035 lub innym, zgodnie z paletą producenta.

Barierki zabezpieczające
Trybuny wyposażone są w bariery tylne, boczne i przednie w zależności od konfiguracji trybuny.
Bariery instalowane są w sytuacji kiedy trybuna jest wolnostojąca, lub kiedy z tyłu trybuny występują niezabezpieczone przestrzenie (np. w przypadku przylegania trybuny do słupów obiektu).

Barierki boczne mogą być wykonane w kilku wariantach:
- barierka pionowa instalowana na stałe - w przypadku trybun do 5 rzędów;
- barierka pionowa demontowalna - w przypadku trybun powyżej 5 rzędów;
- barierka pionowa odchylana;
- barierka stała skośna - w przypadku trybun o ilości rzędów powyżej 5. Jej zastosowanie eliminuje kolizje barierek przy składaniu trybuny.

Siedziska
Trybuna wyposażona jest w plastikowe siedziska kubełkowe. W dwóch górnych rzędach zainstalowane są siedziska z średnim oparciem o wysokości 24 cm, rzędy zsuwane wyposażone są w siedziska z niskim oparciem. Po rozsunięciu trybuny trybuna położenie trybuny jest ustalane za pomocą specjalnych stopek blokujących, które się opuszcza za pomocą obracanej gałki. Trybuny wyposażone są w systemowe bariery wykonane z rury o średnicy 35 mm. Niema potrzeby demontażu barier w celu złożeniu trybuny. Ciągi wejściowe dodatkowe stopnie pośrednie wykończone są specjalnie wyprofilowaną ryflowaną blachą aluminiową, co podnosi zwiększa bezpieczeństwo osób i podnosi estetykę wykonania. Trybuny posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia.

Napęd, składanie
Trybuny do 8 rzędów standardowo składane są manualnie.
W przypadku trybun o ilości rzędów powyżej 8, wyposażamy je w moduły napędu elektrycznego. W przypadku zasilania elektrycznego sugerowane jest wykonanie dedykowanej instalacji zasilającej trybuny. W przypadku braku dedykowanej instalacji, zasilanie i sterowanie trybun może odbywać się za pomocą dołączanego zestawu zasilająco-sterującego.

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów
 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi.Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Modułowa budowa (długości modułów 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm,...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo ze składanymi siedziskami plastikowymi (oparcie 38 cm).Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Siedzisko z oparciem 38 cm składa się...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi z oparciem (TTW-350).Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Modułowa budowa (długości modułów 300 cm, 350...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami typu ławka.Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Siedzisko typu ławka. Wykonane ze sklejki o grubości 18 mm,...

  Na zamówienie

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów