Bramki do piłki nożnej plażowej 5,50 x 2,20 m - aluminiowe

9-33

Wysyłka w ciągu 2-5 dni

Więcej szczegółów

Stan magazynowy:
Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Transport firmowy Transport firmowy Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Transport firmowy (POBRANIE) Transport firmowy (POBRANIE) Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór osobisty w punkcie firmy (Myślenice, ul. Słowackiego 75a, woj. małopolskie) po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru. Odbiór codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 5 000,00 zł darmowa dostawa!

6 765,00 zł brutto
5 500,00 zł netto

Opis produktu

Bramki do piłki nożnej plażowej.
 

  • Bramki o wymiarach 5,50 x 2,20 m są wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego owalnego 120/100 mm z podwójnymi żebrami wzmacniającymi
  • Powierzchnia profilu malowana lakierem proszkowym w kolorze żółtym
  • Głębokość bramki – 80 cm
  • Bramka w swojej konstrukcji, posiada innowacyjny system połączenia profili, zwiększający sztywność ramy głównej. Wszystkie obciążenia naroża są przenoszone z profilu aluminiowego bezpośrednio na element narożny, bez obciążenia śrub mocujących. Zapewnia to wieloletnią sztywność bramki i stanowi gwarancję długotrwałego użytkowania
  • Wszystkie metalowe elementy bramek poza ramą główną są wykonane ze stali i cynkowane galwanicznie (łuki składane, poprzeczka dolna). Rama główna jest łączona w narożach za pomocą stalowych łączników naroża. Siatka mocowana jest do ramy bramki za pomocą bezpiecznych i wygodnych w użyciu uchwytów tworzywowych
  • Bramki mocowane w specjalnych tulejach krzyżakowych wraz z krawędziakami drewnianymi osadzonych w podłożu piaskowym (tuleje krzyżakowe, krawędziaki drewniane oraz dekle maskujące są dostarczane w komplecie)
  • Dostępne są również elementy montażowe do mocowania w innych warunkach
  • Demontowane pałąki umożliwiają wygodne magazynowanie
  • Cena za parę bramek (2 egzemplarze)
  • Cena nie obejmuje siatek. Do bramek należy stosować siatki 5,5 x 2,2 m, o głębokości 80 cm dołem i górą, z wszytym obciążeniem dolnego brzegu (dolny brzeg nie jest mocowany)

Pliki do pobrania

Karta produktowa

Bramki do piłki nożnej plażowej 5,50 x 2,20 m - aluminiowe

Pliki do pobrania (2.36M)

Opinie

Napisz opinię

Bramki do piłki nożnej plażowej 5,50 x 2,20 m - aluminiowe

Bramki do piłki nożnej plażowej 5,50 x 2,20 m - aluminiowe

13 innych produktów w tej samej kategorii: