SIEDZIBA


P.U.H "SPORT PLUS" Szymon Niepsuj
ul. Słowackiego 75A, 32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 274 06 55
Faks: +48 12 274 06 57
E-mail: sportplus@sportplus.pl


9.jpg

DZIAŁ SPRZEDAŻY STACJONARNEJ I INTERNETOWEJ:

  • Obsługa sklepu internetowego SPORTPLUS.PL
  • Zaopatrzenie szkół i klubów sportowych
  • Wysyłki spedycyjne
  • Sklep stacjonarny


Tel.: 12 274 00 00 - infolinia
Tel.: 12 274 06 00

Tel.: 12 274 06 55
E-mail: sklep@sportplus.pl


OSOBY KONTAKTOWE:


Anna Rokosz
• Informacje handlowe
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
• Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 55

Kom.: 723 555 230
E-mail: anna.rokosz@sportplus.pl


Faustyna Kicka
• Wysyłki, obsługa klientów
• Obsługa sklepu internetowego
Tel.: 12 274 06 05
E-mail: sklep@sportplus.pl


Paulina Janczak
• Wysyłki, obsługa klientów
• Obsługa sklepu internetowego
Tel.: 12 274 06 00
E-mail: paulina.janczak@sportplus.pl


Mariusz Pałka
• Wysyłki, obsługa magazynu
Tel.: 12 274 06 06


Mateusz Jaśkowiec
• DTP, e-commerce, marketing
Tel.: 12 274 06 08
E-mail: mateusz.jaskowiec@sportplus.pl


PŁATNOŚCI I ROZLICZENIA:


Elżbieta Niepsuj
Tel.: 12 274 06 01
Kom.: 607 850 215
E-mail: elzbieta.niepsuj@sportplus.pl

DZIAŁ HANDLOWO-TECHNICZNY

  • Informacje techniczno-handlowe
  • Wyceny, kosztorysy, kosztorysy ofertowe
  • Zapytania ofertowe, przetargi
  • Organizacja dostaw i montaży
  • Przygotowanie produkcji, projektowanie


Tel.: 12 274 06 55
Faks: 12 274 06 57
E-mail: oferty@sportplus.pl


Barbara Kusa

• Informacje handlowe, import, eksport.
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
• Wyposażenie obiektów sportowych

Tel.: 12 274 06 02
Kom.: 723 555 210
E-mail: barbara.kusa@sportplus.pl


Ewa Domanus

• Informacje handlowe
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
• Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 58
Kom.: 603 203 268
E-mail: ewa.domanus@sportplus.pl


Mariola Stasiak
• Informacje handlowe
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
• Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 56
Kom.: 723 555 250
E-mail: mariola.stasiak@sportplus.pl


Kamil Król

• Informacje techniczno-handlowe
• Wyposażenie obiektów sportowych, dobór sprzętu, pomiary
• Wyposażenie siłowni, fitness, dobór sprzętu, pomiary
Tel.: 12 274 06 59
Kom.: 601 555 206
E-mail: kamil.krol@sportplus.pl


Dawid Skałka

• Informacje techniczno-handlowe
• Wyposażenie obiektów sportowych, dobór sprzętu, pomiary
• Wyposażenie siłowni, fitness, dobór sprzętu, pomiary
Tel.: 12 274 06 07

E-mail: dawid.skalka@sportplus.pl



DZIAŁ PRODUKCJI:


Joanna Łabędź-Mrugacz

Tel.: 12 274 06 03
E-mail:
produkcja@sportplus.pl



WŁAŚCICIEL:


Szymon Niepsuj

Tel. 12 274 06 21
Kom. 603 630 352
E-mail: szymon.niepsuj@sportplus.pl