Sklep internetowy SPORTPLUS.PL
Strona główna1 » O firmie

O firmie

sklep-sportowy-sport-plus

 

SPORTPLUS.PL Sp. z o.o.

ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
12 274 06 00 (sprzedaż, wysyłki)
12 274 06 55 (zapytania ofertowe)
12 274 06 57 (faks)
sportplus@sportplus.pl


NIP: 6812073848        REGON: 381867650

Konto bankowe: 51 1240 4197 1111 0010 8687 7607
Bank PEKAO S.A.

Podstawa działania:
Wpis nr 000759017 do Rejestru Przedsiębiorców K.R.S. prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie nr, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

O FIRMIE

 

Sport Plus jest prężnie działającą firmą z branży sportowej. Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku, stale poszerzając swoją ofertę i asortyment. Aktualnie, jesteśmy przodującym w kraju dystrybutorem profesjonalnego sprzętu sportowego. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wyposażenie obiektów sportowych (boisk piłkarskich, hal sportowych, siłowni, klubów fitness), ze szczególnym uwzględnieniem boisk piłkarskich, siatkarskich i lekkoatletycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym doborze sprzętu i jego montażu. Działamy na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. Oprócz wysokiej jakości towarów, mogą Państwo skorzystać z fachowej wiedzy naszych pracowników, a także - w przypadku realizacji zamówienia - montażu zakupionych urządzeń sportowych. Zaufały nam tysiące klientów, w tym także instytucji publicznych, o czym mogą przekonać się Państwo klikając w zakładkę 'Referencje'.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń i akcesoriów sportowych dla firm, instytucji i osób prywatnych. Jeśli korzystając z naszej strony internetowej nasuną się Państwu jakiekolwiek pytania dotyczące sprzętu, jego jakości czy sposobu użytkowania - czekamy na wiadomość! Wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo w zakładce 'kontakt'. Gorąco zachęcamy do skorzystania z klasycznej, osobistej formy kontaktu. Czekamy na Państwa w naszym salonie w Myślenicach, przy ulicy Słowackiego 75A, gdzie w miłej atmosferze mogą Państwo porozmawiać z naszymi specjalistami.

pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy,
zespół Sport Plus
 

 

Wyświetl większą mapę


 

 

 

sklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plussklep-sportowy-sport-plus

 


Przejdź do strony głównej