Sklep internetowy SPORTPLUS.PL
Strona główna1 » Trybuny sportowe, widownie2 » Trybuny składane teleskopowo
 • Baner-kontakt
 • Baner-wyposazenie-obiektow-sportowych

Kategorie

Producenci

ADIDASBESTWAYBH FITNESSBUTTERFLYFOX40GALAHEADHORIZON FITNESSKETTLERKING CAMPLISKILORITOMIKASAMOLTENNIKEPUMARUCANORSELECTSPALDINGSPOKEYSPORT PLUSSPORT SYSTEMSTIGAVEGAVISION FITNESS

Kontakt

Dane firmy:
SPORTPLUS.PL Sp. z o.o.
ul. Słowackiego 75a
32-400 Myślenice
NIP: 681-207-38-48
REGON: 381867650
(więcej)

Sklep internetowy i stacjonarny:
tel.: 12 274 00 22
tel.: 12 274 06 55
tel.: 12 274 06 04
tel.: 12 274 06 05
kom .: 723 555 230
e-mail: sklep@sportplus.pl

Dział handlowo-techniczny.
Zapytania ofertowe, przetargi:
tel.: 12 274 06 02
tel.: 12 274 06 56
tel.: 12 274 06 58
tel.: 12 274 06 00
kom. : 723 555 210
kom. : 723 555 250
kom .: 603 203 268
e-mail: oferty@sportplus.pl

Osoby kontaktowe:
(kliknij)

Trybuny składane teleskopowo

Trybuny składane teleskopowo

Trybuna teleskopowa


Projektujemy, dostarczamy oraz instalujemy trybuny teleskopowe oparte na nowoczesnym systemie składania.

Konstrukcja nośna trybun i system rolek jezdnych
Konstrukcja trybuny teleskopowej oparta jest na systemie rozsuwających się ram. Ramy jezdne wykonane są z profili stalowych malowanych proszkowo, słupy nośne wykonane z profilu 80x40 mm. Dzięki zastosowaniu beztarciowego systemu rolek trybuna składa się lekko, przez co może być rozkładana nawet przez jedną osobę.

Ramy jezdne wyposażone są w kółka poliamidowe z bieżnią poliuretanową o średnicy 100 mm w ilości 4 sztuki na jedną ramę. Odpowiednia ilość kółek powoduje że obciążenie punkowe posadzki jest niewielkie (kształtuje się w granicach 1 kN na jedno kółko). Prowadzenie kolejnych ram odbywa się przy pomocy tworzywowych rolek ustalających o średnicy 33 mm, które przesuwają się wewnątrz wyprofilowanej bruzdy w kolejnej ramie, co zapobiega zacinaniu się ram i gwarantuje ich płynny przesów.

Ramy łączone są ze sobą przy użyciu blachownic tylnych i belek czołowych przednich. Tylne blachownice wykonane są ze specjalnie wyprofilowanej blachy o grubości 1,5 mm, pełnią jednocześnie rolę podstopnic, zamykając przestrzeń podestu, co zapobiega wpadaniu przedmiotów z podestu pod trybunę.

Podesty, panele przednie
Bezpośrednio do belek czołowych i blachownic tylnych montowane są płyty podestowe wykonane z sklejki antypoślizgowej o grubości 18 mm w kolorze brązowym. W przypadku wykończenia przejść trybuny wykładziną, stosuje się sklejkę oraz wykończenie listwami aluminiowymi. Od przodu trybuny przykręcane są panele maskujące, wykonane z płyty o grubości 18 mm w kolorze szarym RAL 7035 lub innym, zgodnie z paletą producenta.

Barierki zabezpieczające
Trybuny wyposażone są w bariery tylne, boczne i przednie w zależności od konfiguracji trybuny.
Bariery instalowane są w sytuacji kiedy trybuna jest wolnostojąca, lub kiedy z tyłu trybuny występują niezabezpieczone przestrzenie (np. w przypadku przylegania trybuny do słupów obiektu).

Barierki boczne mogą być wykonane w kilku wariantach:
- barierka pionowa instalowana na stałe - w przypadku trybun do 5 rzędów;
- barierka pionowa demontowalna - w przypadku trybun powyżej 5 rzędów;
- barierka pionowa odchylana;
- barierka stała skośna - w przypadku trybun o ilości rzędów powyżej 5. Jej zastosowanie eliminuje kolizje barierek przy składaniu trybuny.

Siedziska
Trybuna wyposażona jest w plastikowe siedziska kubełkowe. W dwóch górnych rzędach zainstalowane są siedziska z średnim oparciem o wysokości 24 cm, rzędy zsuwane wyposażone są w siedziska z niskim oparciem. Po rozsunięciu trybuny trybuna położenie trybuny jest ustalane za pomocą specjalnych stopek blokujących, które się opuszcza za pomocą obracanej gałki. Trybuny wyposażone są w systemowe bariery wykonane z rury o średnicy 35 mm. Niema potrzeby demontażu barier w celu złożeniu trybuny. Ciągi wejściowe dodatkowe stopnie pośrednie wykończone są specjalnie wyprofilowaną ryflowaną blachą aluminiową, co podnosi zwiększa bezpieczeństwo osób i podnosi estetykę wykonania. Trybuny posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia.

Napęd, składanie
Trybuny do 8 rzędów standardowo składane są manualnie.
W przypadku trybun o ilości rzędów powyżej 8, wyposażamy je w moduły napędu elektrycznego. W przypadku zasilania elektrycznego sugerowane jest wykonanie dedykowanej instalacji zasilającej trybuny. W przypadku braku dedykowanej instalacji, zasilanie i sterowanie trybun może odbywać się za pomocą dołączanego zestawu zasilająco-sterującego.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje
Trybuna zsuwana teleskopowo - siedziska plastikowe

Trybuna zsuwana teleskopowo - siedziska plastikowe

 • Zapytaj o cenę
 • Producent: SPORT PLUS
 • Dostępność: Na zamówienie
Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi. Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:   Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Trybuna zsuwana teleskopowo - siedziska plastikowe składane

Trybuna zsuwana teleskopowo - siedziska plastikowe składane

 • Zapytaj o cenę
 • Producent: SPORT PLUS
 • Dostępność: Na zamówienie
Trybuna zsuwana teleskopowo ze składanymi siedziskami plastikowymi (oparcie 38 cm). Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:   Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Trybuna zsuwana teleskopowo - siedziska plastikowe z oparciem (TTW-350)

Trybuna zsuwana teleskopowo - siedziska plastikowe z oparciem (TTW-350)

 • Zapytaj o cenę
 • Producent: SPORT PLUS
 • Dostępność: Na zamówienie
Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi z oparciem (TTW-350). Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:   Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Trybuna zsuwana teleskopowo - siedziska typu ławka

Trybuna zsuwana teleskopowo - siedziska typu ławka

 • Zapytaj o cenę
 • Producent: SPORT PLUS
 • Dostępność: Na zamówienie
Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami typu ławka. Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:   Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi…
dodaj do porównaniadodaj do schowka