Kategorie

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Trybuny sportowe, widownie Dostępne 17 produktów.

Projektujemy, dostarczamy i instalujemy trybuny sportowe przeznaczone na każdy rodzaj obiektu sportowego: hal widowiskowo-sportowych, sal audytoryjnych, boisk oraz stadionów. Certyfikowane konstrukcje spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i cieszą oko atrakcyjnym wyglądem. Konfiguracja i projekt trybuny sportowej przygotowywany jest indywidualnie dla każdego obiektu.

Kalkulator liczby miejsc dla trybuny teleskopowej

Podaj długość trybuny [m]:

(maksymalna wartość 100 m)

Podaj ilość rzędów:

Wynik:

Liczba miejsc:

Liczba wejść:

Otrzymane wartości są teoretyczne, wyliczone na podstawie minimalnych wymagań określonych Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. (Dz.U. 2002 nr 75 poz. 690) Ilość siedzisk w projekcie ostatecznym może różnić się od wyliczonych wartości. Wpływ na to mają indywidualne rozplanowanie siedzisk, ilość i położenie ciągów schodowych.

Podkategorie

 • Trybuny składane teleskopowo

  Trybuna teleskopowa


  Projektujemy, dostarczamy oraz instalujemy trybuny teleskopowe oparte na nowoczesnym systemie składania.

  Konstrukcja nośna trybun i system rolek jezdnych
  Konstrukcja trybuny teleskopowej oparta jest na systemie rozsuwających się ram. Ramy jezdne wykonane są z profili stalowych malowanych proszkowo, słupy nośne wykonane z profilu 80x40 mm. Dzięki zastosowaniu beztarciowego systemu rolek trybuna składa się lekko, przez co może być rozkładana nawet przez jedną osobę.

  Ramy jezdne wyposażone są w kółka poliamidowe z bieżnią poliuretanową o średnicy 100 mm w ilości 4 sztuki na jedną ramę. Odpowiednia ilość kółek powoduje że obciążenie punkowe posadzki jest niewielkie (kształtuje się w granicach 1 kN na jedno kółko). Prowadzenie kolejnych ram odbywa się przy pomocy tworzywowych rolek ustalających o średnicy 33 mm, które przesuwają się wewnątrz wyprofilowanej bruzdy w kolejnej ramie, co zapobiega zacinaniu się ram i gwarantuje ich płynny przesów.

  Ramy łączone są ze sobą przy użyciu blachownic tylnych i belek czołowych przednich. Tylne blachownice wykonane są ze specjalnie wyprofilowanej blachy o grubości 1,5 mm, pełnią jednocześnie rolę podstopnic, zamykając przestrzeń podestu, co zapobiega wpadaniu przedmiotów z podestu pod trybunę.

  Podesty, panele przednie
  Bezpośrednio do belek czołowych i blachownic tylnych montowane są płyty podestowe wykonane z sklejki antypoślizgowej o grubości 18 mm w kolorze brązowym. W przypadku wykończenia przejść trybuny wykładziną, stosuje się sklejkę oraz wykończenie listwami aluminiowymi. Od przodu trybuny przykręcane są panele maskujące, wykonane z płyty o grubości 18 mm w kolorze szarym RAL 7035 lub innym, zgodnie z paletą producenta.

  Barierki zabezpieczające
  Trybuny wyposażone są w bariery tylne, boczne i przednie w zależności od konfiguracji trybuny.
  Bariery instalowane są w sytuacji kiedy trybuna jest wolnostojąca, lub kiedy z tyłu trybuny występują niezabezpieczone przestrzenie (np. w przypadku przylegania trybuny do słupów obiektu).

  Barierki boczne mogą być wykonane w kilku wariantach:
  - barierka pionowa instalowana na stałe - w przypadku trybun do 5 rzędów;
  - barierka pionowa demontowalna - w przypadku trybun powyżej 5 rzędów;
  - barierka pionowa odchylana;
  - barierka stała skośna - w przypadku trybun o ilości rzędów powyżej 5. Jej zastosowanie eliminuje kolizje barierek przy składaniu trybuny.

  Siedziska
  Trybuna wyposażona jest w plastikowe siedziska kubełkowe. W dwóch górnych rzędach zainstalowane są siedziska z średnim oparciem o wysokości 24 cm, rzędy zsuwane wyposażone są w siedziska z niskim oparciem. Po rozsunięciu trybuny trybuna położenie trybuny jest ustalane za pomocą specjalnych stopek blokujących, które się opuszcza za pomocą obracanej gałki. Trybuny wyposażone są w systemowe bariery wykonane z rury o średnicy 35 mm. Niema potrzeby demontażu barier w celu złożeniu trybuny. Ciągi wejściowe dodatkowe stopnie pośrednie wykończone są specjalnie wyprofilowaną ryflowaną blachą aluminiową, co podnosi zwiększa bezpieczeństwo osób i podnosi estetykę wykonania. Trybuny posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia.

  Napęd, składanie
  Trybuny do 8 rzędów standardowo składane są manualnie.
  W przypadku trybun o ilości rzędów powyżej 8, wyposażamy je w moduły napędu elektrycznego. W przypadku zasilania elektrycznego sugerowane jest wykonanie dedykowanej instalacji zasilającej trybuny. W przypadku braku dedykowanej instalacji, zasilanie i sterowanie trybun może odbywać się za pomocą dołączanego zestawu zasilająco-sterującego.

 • Trybuny stałe do hal sportowych

  Trybuny sportowe dla obiektów zamkniętych to konstrukcje przeznaczone dla sal sportowych, widowiskowych, bądź hal audytoryjnych. Autorski system projektowy pozwala na adaptację widowni do każdego typu obiektu sportowego (trybuny każdorazowo projektowane sa indywidualnie). Certyfikowane, trwałe i estetyczne trybuny sportowe pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni obiektu i podniesienie jego rangi użytkowej. 

 • Trybuny zewnętrzne na boiska sportowe

  Jedną z dwóch najpopularniejszych kategorii trybun sportowych stanowią konstrukcje stałe przeznaczone na boiska zewnętrzne. Certyfikowane widownie, każdorazowo projektowane indywidualnie dla danego obiektu sportowego charakteryzują się trwałym, praktycznym wykonaniem zorientowanym na użytkownika i elastycznością w konfiguracji miejsc, rodzajów siedzisk, czy doborze kolorów. 

 • Trybuny zadaszone

  Zadaszenie trybuny sportowej pozwala na maksymalne zwiększenie jej walorów użytkowych. Trwałe pokrycie dachu wykonane z bezbarwnych płyt poliwęglanowych podnosi dodatkowo jej walory estetyczne oraz trwałość. Jako producent oferujemy wykonanie całości konstrukcji trybuny zadaszonej, bądź montaż zadaszenia do już istniejącego obiektu.  

 • Trybuny mobilne i demontowalne

  System mobilnych, demontowalnych trybun sportowych pozwala na łatwe wzniesienie konstrukcji wszędzie tam, gdzie liczy się czas. Prosta, solidna konstrukcja może zostać złożona w każdym miejscu wymagającym zapewnienia doraźnej widowni. Dodatkowo, zastosowanie specjalnych uchwytów w elementach trybuny mobilnej pozwala na szybki montaż / demontaż, bez użycia zewnętrznych elementów łączących i specjalistycznych narzędzi.

 • Ławki dla widzów, widownie

  Ławki dla widzów pozwalają na stworzenie niewielkiej przestrzeni audytoryjnej w niemal dowolnym miejscu. Produkowane przez nas konstrukcje przeznaczone są na wszelkie typy obiektów (zamknięte i otwarte). Prosty, elastyczny projekt pozwala na szybkie dopasowanie liczby miejsc do potrzeb zamawiającego, maksymalizując użyteczność ławki.

 • Trybuny specjalne indywidualne

  Wieloletnie doświadczenie projektowe pozwala nam na podjęcie realizacji nietypowych projektów trybun sportowych. Nasz system projektowy pozwala na wprowadzenie daleko idących modyfikacji danej trybuny, zgodnie z życzeniami zamawiającego, przy jednoczesnym zachowaniu walorów technicznych, jakościowych i estetycznych konstrukcji. Poniższe realizacje są wstępem do naszej oferty.
  Wszystkie zapytania dotyczące realizacji zleceń specjalnych prosimy kierować do działu techniczno-handlowego.

 • Siedziska sportowe i audytoryjne

  Plastikowe siedziska stadionowe i audytoryjne dostępne w niniejszej sekcji oferowane są w trzech głównych typach: bez oparcia, ze średnim oparciem oraz z wysokim oparciem. Wszystkie modele wykonane są z polipropylenu i charakteryzują się solidną konstrukcją wsporczą z dodatkowymi żebrowanymi wzmocnieniami u podstawy. Podwójna tylna ścianka znacznie zwiększa odporność siedzisk na akty wandalizmu. Siedziska odporne są na niskie oraz wysokie temperatury oraz na promieniowanie UV. Wszystkie posiadają wgłębienie do zamocowania tabliczki z numerem oraz otwór, przez który odprowadzana jest woda.

na stronę
Wyświetla 1 - 12 z 17 produktów
 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi.Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Modułowa budowa (długości modułów 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm,...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo ze składanymi siedziskami plastikowymi (oparcie 38 cm).Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Siedzisko z oparciem 38 cm składa się...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami typu ławka.Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Siedzisko typu ławka. Wykonane ze sklejki o grubości 18 mm,...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi z oparciem (TTW-350).Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Modułowa budowa (długości modułów 300 cm, 350...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja stalowa, wykonana ze stalowych profili zamkniętych (ramy poprzeczne, łączniki, wsporniki pod siedziska), malowana proszkowo Trybuna każdorazowo jest projektowana i dostosowywana indywidualnie do...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi i podstopnicą - typ TSH 200. Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja stalowa, wykonana ze stalowych profili zamkniętych (ramy poprzeczne, łączniki, wsporniki pod siedziska), malowana proszkowo Trybuna każdorazowo jest projektowana i...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami typu ławka. Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja stalowa, wykonana ze stalowych profili zamkniętych (ramy poprzeczne, łączniki, wsporniki pod siedziska), malowana proszkowo Trybuna każdorazowo jest projektowana i dostosowywana indywidualnie do...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi przeznaczona na obiekty zewnętrzne. Przeznaczenie: Obiekty otwarte - boiska sportowe, stadiony.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja trybuny stacjonarnej wykonana jest ze stalowych profili, zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi poprzez cynkowanie ogniowe Podesty trybuny wykonane są z krat stalowych...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi i podstopnicą, typ TSD 200. Przeznaczenie: Obiekty otwarte - boiska sportowe, stadiony.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja trybuny stacjonarnej wykonana jest ze stalowych profili zamkniętych, zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi poprzez cynkowanie ogniowe Podesty trybuny wykonane są ze stalowych...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała, mobilna, z siedziskami plastikowymi - typ TMZ. Przeznaczenie: Obiekty otwarte - boiska sportowe, stadiony. Obsługa wszelkiego typu wydarzeń wymagającyh szybkiego zapewnienia miejsc siedzących. Podstawowe cechy trybuny:Trybuna przeznaczona do szybkiego montażu i demontażu, elastyczna w konfiguracji widowni Modułowa budowa (wykorzystująca...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała zadaszona, wyposażona w plastikowe siedziska. Przeznaczenie: Obiekty otwarte - boiska sportowe, stadiony.  Podstawowe cechy trybuny:Trybuna dostępna w wersji 3- lub 4-rzędowej Konstrukcja trybuny wykonana jest ze stalowych profili, zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi poprzez cynkowanie ogniowe Pokrycie dachu wykonane z...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi i podstopnicą - typ TSH 200, adaptowana do belek skośnych. Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne.  Podstawowe cechy trybuny:Specjalny model trybuny, montowany do belek skośnych hali sportowej. Całość konstrukcji nośnej zaadaptowana jest do rozwiązań architektonicznych...

  Na zamówienie

Wyświetla 1 - 12 z 17 produktów