Kategorie

Trybuny sportowe, widownie Dostępne 18 produktów.

Projektujemy, dostarczamy i instalujemy trybuny sportowe przeznaczone na każdy rodzaj obiektu sportowego: hal widowiskowo-sportowych, sal audytoryjnych, boisk oraz stadionów. Certyfikowane konstrukcje spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i cieszą oko atrakcyjnym wyglądem. Konfiguracja i projekt trybuny sportowej przygotowywany jest indywidualnie dla każdego obiektu.

Kalkulator liczby miejsc dla trybuny teleskopowej

Podaj długość trybuny [m]:

(maksymalna wartość 100 m)

Podaj ilość rzędów:

Wynik:

Liczba miejsc:

Liczba wejść:

Otrzymane wartości są teoretyczne, wyliczone na podstawie minimalnych wymagań określonych Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. (Dz.U. 2002 nr 75 poz. 690) Ilość siedzisk w projekcie ostatecznym może różnić się od wyliczonych wartości. Wpływ na to mają indywidualne rozplanowanie siedzisk, ilość i położenie ciągów schodowych.

Podkategorie

 • Trybuny teleskopowe audytoryjne

  Trybuna teleskopowa audytoryjna


  Jesteśmy dostawcą trybun teleskopowych opartych na nowoczesnym systemie składania.
  Nasze trybuny charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką estetyką wykonania. Stosowane przez nas metody projektowania pozwalają na kustomizację wszystkich parametrów  materiałowych, geometrycznych i wymiarowych trybuny, takich jak różnica poziomów, rozstaw rzędów, długość modułów, rozstaw siedzisk, przez co mamy możliwość dopasowania trybuny do oczekiwań stylistycznych i indywidualnych warunków architektonicznych obiektu widowiskowego.

  SYSTEM TT-ALFA

  Opis systemu
  System przeznaczony dla sal audytoryjnych, kinowych, teatralnych, jak również do hal sportowych do zastosowania we wnękach pod balkonami. Cechą charakterystyczną tego systemu trybun jest to, że  po złożeniu otrzymujemy jednolitą płaszczyznę wytworzoną z paneli przednich na całej wysokości trybuny. Podesty występują od pierwszego rzędu i mają kolejne różnice poziomów min. 300 mm, każdy podest w ciągu schodowym wyposażony jest w stopień pośredni o wysokości różnej połowie różnicy (150 mm).
  Zaletą i przewagą konstrukcji naszego systemu jest to, że pierwszy podest w trybunie, na który następuje wejście,  ma wysokość tylko 168 mm, przez co niema potrzeby każdorazowego dostawiania stopni pośrednich przed trybuną (dopuszczalna maksymalna wysokość stopnia wynosi 175 mm dla tego typu obiektów).

  Trybuna składana

  System instalacji siedzisk

  Przeguby obrotowe umożliwiają szybkie pionizowanie i kładzenie modułów siedzisk. Kładzenie siedzisk odbywa się poprzez szybkie odciągnięcie blokady zabezpieczenia przed przypadkowym złożeniem i odblokowanie obrotu poprzez nożne naciśnięcie listwy umieszczonej pod siedzeniami, co umożliwia położenie zespołu siedzisk na płasko.
  Z kolei pionizacja modułów siedzisk odbywa szybko się poprzez ich podniesienie, blokada położenia zatrzaskuje się automatycznie, należy jeszcze tylko nogą wcisnąć dodatkowe blokady położenia, uniemożliwiające przypadkowe złożenie w trakcie użytkowania.

  Fotele VIP tappicerowane, SPORTPLUS FLIP

  Fotele

  Dedykowanym typem fotela do trybun teleskopowych systemu TT-ALFA są fotele SPORTPLUS FLIP ®
  Fotele przeznaczone są do instalacji w wysokiej klasy obiektach sportowych oraz widowiskowych, a także w obiektach kultury (kina, teatry). Mechanizm składania grawitacyjnego z ruchomym oparciem zapewnia wygodne i ergonomiczne użytkowanie przy znacznej oszczędności miejsca na widowni.
  Konstrukcja nośna foteli wykonana jest z pylonów stalowych końcowych i pośrednich, wspólnych dla kolejnych foteli.  Oparcie profilowane wykonane ze sklejki giętej do promienia R850 mm,  gr. 10 mm, w całości tapicerowane. Szkielet do mocowania oparcia wykonany z blachy gr 3 mm, giętej promieniem R850 mm. Blacha oparcia chroni materiał oparcia z tyłu przez zabrudzeniem.
  Siedzisko wypełnione pianką poliuretanową, w całości tapicerowane, z haftowanym numerem miejsca na płaszczyźnie czołowej (opcjonalnie).
  Podłokietnik zintegrowany z całością, wspólny dla sąsiednich miejsc. Opuszczanie i podnoszenie podłokietników, wspomagane sprężynowo, następuje automatycznie gdy zajmowane jest dowolne z sąsiadujących miejsc.  Konstrukcja podłokietnika stalowa, wykończenie drewniane ze sklejki lakierowanej/bejcowanej 255x50 mm, gr. 10 mm, giętej od przodu do promienia R50 mm.
  Wszystkie połączenia mechaniczne są wykonane z zastosowałem łożysk ślizgowych poliamidowych (brak styku stali ze stalą).  
  Wymiary gabarytowe foteli:
  Rozstaw  osiowy siedzisk: 525 mm,
  Głębokość siedziska: 500 mm, wysokość oparcia nad siedziskiem – 500 mm.
  Wysokość fotela podniesionego/zajętego: 910 mm, obniżonego/niezajętego: 790 mm.
  Głębokość całkowita fotela podniesionego/zajętego: 600 mm, obniżonego/niezajętego: 160 mm.  

  Fotele składane, trybuna teleskopowa

  Konstrukcja nośna trybun i system rolek jezdnych

  Konstrukcja trybuny teleskopowej oparta jest na systemie rozsuwających się ram. Ramy jezdne wykonane są z profili stalowych malowanych proszkowo, słupy nośne wykonane z profilu 80x40 mm (do 5 rzędów), 100x40 (6-11 rzędów) lub 120x40 (12-18 rzędów). Dzięki zastosowaniu systemu rolek poliamidowych trybuna składa się lekko, przez co może być rozkładana nawet przez jedną osobę.

  Ramy jezdne wyposażone są w kółka i rolki jezdne:
   - trakcyjne po posadzce: poliamidowe z dodatkowym bieżnikiem poliuretanowym,  o średnicy 100 mm i szerokości 40 mm, każde wyposażone w dwa łożyska kulkowe, w ilości 4 kółka na jedną ramę jezdną.
  - prowadzące górne podpierające: poliamidowe o średnicy 55 mm i szerokości 33 mm, każde wyposażone w dwa łożyska kulkowe.
  - prowadzące dolne, dystansujące i ustalające reżim położenia ram względem siebie: poliamidowe o średnicy 25 mm i szerokości 10 mm, wyposażone w łożyska kulkowe.
  Zwiększona ilość kółek powoduje że obciążenie punktowe posadzki jest niewielkie (poniżej 1 kN na jedno kółko). W konstrukcji jezdnej zastosowano wyłącznie rolki łożyskowane poliamidowe (łożyska kulkowe). Prowadzenie kolejnych ram odbywa się wyłącznie przy pomocy tworzywowych rolek prowadzących, przez co między kolejnymi ramami całkowicie wyeliminowane zostały wszystkie punkty styku stal-stal, co sprawia że system składania pracuje lekko, płynnie, cicho i cechuje się bezawaryjnością.
  Konstrukcja nośna trybuny oparta jest na belkach nośnych wykonanych z podwójnego profilu 100x40 (łącznie 200x40 mm), który jest jednocześnie elementem przenoszącym obciążenie  trybuny.  Główne belki nośne pełnią jednocześnie rolę podstopnic, zamykając przestrzeń podestu, co zapobiega wpadaniu przedmiotów z podestu pod trybunę.

  Trybuna teleskopowa

  Podesty i stopnie

  Bezpośrednio do belek czołowych i belek nośnych montowane są płyty podestowe wykonane z sklejki antypoślizgowej o grubości 18 mm w kolorze brązowym, czarnym lub szarym. Możliwe jest pokrycie podestów wykładziną, która jest mocowana i wykończana listwami aluminiowymi lub inne indywidualne sposoby wykończenia.
  Podesty w ciągach schodowych, oraz stopnie pośrednie, wykończone są dodatkowo profilem aluminiowym schodowym ryflowanym 40 x 20 mm, malowanym proszkowo w kolorze konstrukcji. Standartowo w przypadku obiektów audytoryjnych proponujemy bardzo estetyczny i nowoczesny  profil schodowy LEDSTEP z podwójnym sznurem antypoślizgowym i podświetleniem dolnym w technologii LED, w kolorze czarnym lub satynowym.

  Panele przednie

  Od przodu trybuny instalowane są estetyczne panele maskujące, wykonane z płyty o grubości 18 mm w kolorze szarym RAL 7035 lub innym na życzenie. Na życzenie stosowane są również inne materiały wykończeniowe np. płyta HPL gr. 8  mm, lub płyta MDF, np. perforowana.  

  Barierki zabezpieczające


  Trybuny wyposażone są w bariery tylne, boczne i przednie w zależności od konfiguracji trybuny.
  Bariery boczne standardowo instalowane są od drugiego podestu (w pierwszym niema potrzeby).
  Bariery tylne  instalowane są w sytuacji kiedy trybuna jest wolnostojąca, lub kiedy z tyłu trybuny występują niezabezpieczone przestrzenie (np. w przypadku przylegania trybuny do słupów obiektu).
  W przypadku trybun instalowanych na stałe, alternatywnie zamiast barier tylnych można dokonać wypełniania podestu aż do uzyskanie pełnej i całkowicie zamkniętej zabudowy do samej ściany.

  Barierki boczne mogą być wykonane w kilku wariantach:
  TYP BT1:  barierka pionowa instalowana na stałe - w przypadku trybun do 5 rzędów.
  TYP BT2:  barierka pionowa demontowana - w przypadku trybun powyżej 5 rzędów.
  TYP BT3:  barierka pionowa odchylana przegubowo: barierki w czasie użytkowania trybuny są pionizowane,  do składania trybuny następuje ich odblokowanie i  przegubowe odchylenie.
  TYP BT4:   barierka stała skośna - w przypadku trybun o ilości rzędów powyżej 5. Barierka wykonana jest w stałym odchyleniu ok. 10 stopni. Bezkolizyjne położenie kolejnych barierek w czasie składania eliminuje potrzebę ich demontażu.
  Rama barierki wykonana jest z profilu kwadratowego 35x35 mm, naroża ramy gięte do promienia R99 mm, wypełnienie pionowe wykonane z kątowników 20x20x2 mm, w rozstawie osiowym max. 120 mm.

  Widownia składana teleskopowa

  Napęd, składanie

  Blokowanie położenia trybuny po zsunięciu lub rozsunięciu odbywa się przy pomocy stopek z pokrętłem gałkowym (z wyjątkiem trybun składanych elektrycznie gdzie położenia są ustalone trwale  przez zatrzymany silnik z zespołem napędowym)
  Trybuny (do 5 rzędów) standardowo składane są manualnie.
  Opcjonalnie (od 6 rzędów standartowo) wyposażamy je w moduły napędu elektrycznego.  Napęd stanowi silnik trójfazowy 230/400V, 0,25kW, 860obr, IP54, reduktor ślimakowy i=100.  Koła transmisyjne żeliwne śr. 200 mm z bieżnią poliuretanową szer. 80 mm, i twardości 70-75 Shore`a, 2 sztuki na jeden moduł silnika.  W zależności od konfiguracji jeden moduł napędowy obsługuje ok. 6 metrów bieżących trybuny. Poszczególne moduły napędowe pracują synchronicznie.
  Sugerowane jest wykonanie dedykowanej instalacji zasilającej trybuny. W przypadku braku dedykowanej instalacji, zasilanie i sterowanie trybun może odbywać się za pomocą dołączanego zestawu zasilająco-sterującego.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego rozsuwanie i zsuwanie trybuny.

 • Trybuny teleskopowe do hal sportowych

  Trybuna teleskopowa TT-BETA

  Jesteśmy dostawcą trybun teleskopowych opartych na nowoczesnym systemie składania.
  Nasze trybuny charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką estetyką wykonania. Stosowane przez metody projektowania pozwalają nam na kustomizację wszystkich parametrów materiałowych, geometrycznych i wymiarowych trybuny, takich jak różnica poziomów, rozstaw rzędów, długość modułów, rozstaw siedzisk, przez co mamy możliwość dopasowania trybuny do oczekiwań stylistycznych i indywidualnych warunków architektonicznych obiektu widowiskowego.

  SYSTEM TRYBUN TELESKOPOWYCH TT-BETA

  Trybuna teleskopowa składana

  Opis systemu

  System przeznaczony dla hal sportowych jako trybuny wolnostojące, mobilne. Cechą charakterystyczną tego systemu trybun jest to że siedzenia (ławki lub kubełki plastikowe) są instalowane są na stałe do konstrukcji trybuny. Podesty występują są od drugiego rzędu, w pierwszym rzędzie widzowie korzystają z posadzki sportowej. Podesty mają różnicę poziomów od 320 do 400 mm, każdy podest w ciągu schodowym wyposażony jest w stopień pośredni o wysokości różnej połowie różnicy (160-175 mm), wejście na pierwszy podest odbywa się poprzez stopień pośredni.

  Siedziska, fotele

  W trybunach teleskopowych systemu TT-BETA można stosować różne systemy siedzisk i foteli:

  1. Typ TT-BETA-L. Siedziska typu ławka, wykonanie z ławki sklejkowej o szerokości 30 cm, z możliwością dodatkowego wyposażenia w nakładki tapicerskie, jak również składane oparcia listwowe lub sklejkowe.

   Trybuna ławkowa składana

  2. Typ TT-BETA-PN. Siedziska z niskim oparciem H= 11 cm w rzędach składanych, w ostatnich dwóch rzędach nieskładanych można zastosować wyższe siedzenia z oparciem H= 25 cm

  3. Typ TT-BETA-PW. Siedziska plastikowe z oparciem H= 25 lub 32 cm, ze względów konstrukcyjnych możliwe do stosowania w trybunach o różnicy poziomów 350-400 mm, bez paneli przednich.
   Trybyna teleskopowa wielorzędowa

  4. Typ TT-BETA-PS. Siedziska z składanym oparciem, siedzenia i oparcia wykonane z polipropylenu wydmuchiwanego (w technologii Blow-Moulding). Zespoły oparć składane są przed zsunięciem trybuny i pionizowane po rozsunięciu.

  5. Typ TT-BETA-ST. Siedziska z składanym oparciem, siedzenia i oparcia wykonane z specjalnie profilowanej sklejki. Zespoły oparć składane są przed zsunięciem trybuny i pionizowane po rozsunięciu. Możliwość instalacji dodatkowych nakładek tapicerskich na siedzenie i oparcie.

  Konstrukcja nośna trybun i system rolek jezdnych

  Konstrukcja trybuny teleskopowej mobilnej

  Konstrukcja trybuny teleskopowej oparta jest na systemie rozsuwających się ram. Ramy jezdne wykonane są z profili stalowych malowanych proszkowo, słupy nośne wykonane z profilu 80x40 mm (do 5 rzędów), 100x40 (6-11 rzędów) lub 120x40 (12-18 rzędów). Dzięki zastosowaniu systemu rolek poliamidowych trybuna składa się lekko, przez co może być rozkładana nawet przez jedną osobę.

  Ramy jezdne wyposażone są w kółka i rolki jezdne:
  - trakcyjne po posadzce: poliamidowe z dodatkowym bieżnikiem poliuretanowym, o średnicy 100 mm i szerokości 40 mm, każde wyposażone w dwa łożyska kulkowe, w ilości 3 kółka na jedną ramę jezdną.

  - prowadzące górne podpierające: poliamidowe o średnicy 55 mm i szerokości 33 mm, każde wyposażone w dwa łożyska kulkowe.

  - prowadzące dolne, dystansujące i ustalające reżim położenia ram względem siebie: poliamidowe o średnicy 25 mm i szerokości 10 mm, wyposażone w łożyska kulkowe.

  Odpowiednia ilość kółek powoduje że obciążenie punkowe posadzki jest niewielkie (kształtuje się w granicach 1 kN na jedno kółko). W konstrukcji jezdnej zastosowano wyłącznie rolki łożyskowane poliamidowe (łożyska kulkowe). Prowadzenie kolejnych ram odbywa się wyłącznie przy pomocy tworzywowych rolek prowadzących, przez co między kolejnymi ramami całkowicie wyeliminowane zostały wszystkie punkty styku stal-stal, co sprawia że system składania pracuje lekko, płynnie, cicho i cechuje się bezawaryjnością.

  Konstrukcja nośna trybuny oparta jest na belkach nośnych wykonanych z podwójnego profilu 100x40 (łącznie 200x40 mm), który jest jednocześnie elementem przenoszącym obciążenie trybuny. Główne belki nośne pełnią jednocześnie rolę podstopnic, zamykając przestrzeń podestu, co zapobiega wpadaniu przedmiotów z podestu pod trybunę.

  Podesty i stopnie

  Stopnie trybuny teleskopowej


  Bezpośrednio do belek czołowych i belek nośnych montowane są płyty podestowe wykonane z sklejki antypoślizgowej o grubości 18 mm w kolorze brązowym, czarnym lub szarym. Możliwe jest pokrycie podestów wykładziną, która jest mocowana i wykończana listwami aluminiowymi lub inne indywidualne sposoby wykończenia.

  Podesty w ciągach schodowych, oraz stopnie pośrednie, wykończone są dodatkowo profilem aluminiowym schodowym ryflowanym 40 x 20 mm, malowanym proszkowo w kolorze konstrukcji. Możliwa jest instalacja profili schodowych z oświetleniem LED, dostępnych jest wiele wzorów i kolorów profili.


  Panele przednie

  Panelowa trybuna teleskopowa
  Od przodu trybuny mogą być instalowane estetyczne panele maskujące, wykonane z płyty o grubości 18 mm w kolorze szarym RAL 7035 lub innym na życzenie. Na życzenie stosowane są również inne materiały wykończeniowe np. płyta HPL gr. 8 mm, lub płyta MDF, np. perforowana.


  Barierki zabezpieczające


  Trybuny wyposażone są w bariery tylne, boczne i przednie w zależności od konfiguracji trybuny.

  Bariery boczne standardowo instalowane są od drugiego podestu (w pierwszym niema potrzeby).
  Bariery tylne instalowane są w sytuacji kiedy trybuna jest wolnostojąca, lub kiedy z tyłu trybuny występują niezabezpieczone przestrzenie (np. w przypadku przylegania trybuny do słupów obiektu).

  W przypadku trybun instalowanych na stałe, alternatywnie zamiast barier tylnych można dokonać wypełniania podestu aż do uzyskania pełnej i całkowicie zamkniętej zabudowy do samej ściany.

  Barierki boczne mogą być wykonane w kilku wariantach:

  TYP BT1: barierka pionowa instalowana na stałe - w przypadku trybun do 5 rzędów.

  Trybuna teleskopowa TT-BETA-L

  TYP BT2:
  barierka pionowa demontowana - w przypadku trybun powyżej 5 rzędów.
  Bariera trybuny teleskopowej

  Trybuna składana


  TYP BT3:
  barierka pionowa odchylana przegubowo: barierki w czasie użytkowania trybuny są pionizowane, do składania trybuny następuje ich odblokowanie i przegubowe odchylenie.
  TYP BT4: barierka stała skośna - w przypadku trybun o ilości rzędów powyżej 5. Barierka wykonana jest w stałym odchyleniu ok. 10 stopni. Bezkolizyjne położenie kolejnych barierek w czasie składania eliminuje potrzebę ich demontażu.

  Rama barierki wykonana jest z profilu kwadratowego 35x35 mm, naroża ramy gięte do promienia R99 mm, wypełnienie pionowe wykonane z kątowników 20x20x2 mm, w rozstawie osiowym max. 120 mm.  Składanie trybuny

  Blokowanie położenia trybuny po zsunięciu lub rozsunięciu odbywa się przy pomocy stopek z pokrętłem dociskowym (z wyjątkiem trybun składanych elektrycznie gdzie położenia są ustalone trwale przez zatrzymany silnik z zespołem napędowym)

  Napęd elektryczny

  Trybuny (do 5 rzędów) standardowo składane są manualnie.

  Silnik trybuny teleskopowej

  Opcjonalnie (od 6 rzędów standartowo) wyposażamy je w moduły napędu elektrycznego. Napęd stanowi silnik trójfazowy 230/400V, 0,25kW, 860obr, IP54, reduktor ślimakowy i=100. Koła transmisyjne żeliwne śr. 200 mm z bieżnią poliuretanową szer. 80 mm, i twardości 70-75 Shore`a, 2 sztuki na jeden moduł silnika.

  Sugerowane jest wykonanie dedykowanej instalacji zasilającej trybuny. W przypadku braku dedykowanej instalacji, zasilanie i sterowanie trybun może odbywać się za pomocą dołączanego zestawu zasilająco-sterującego.

 • Trybuny stałe do hal sportowych

  Trybuny sportowe dla obiektów zamkniętych to konstrukcje przeznaczone dla sal sportowych, widowiskowych, bądź hal audytoryjnych. Autorski system projektowy pozwala na adaptację widowni do każdego typu obiektu sportowego (trybuny każdorazowo projektowane sa indywidualnie). Certyfikowane, trwałe i estetyczne trybuny sportowe pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni obiektu i podniesienie jego rangi użytkowej. 

 • Siedziska sportowe i audytoryjne

  Plastikowe siedziska stadionowe i audytoryjne dostępne w niniejszej sekcji oferowane są w trzech głównych typach: bez oparcia, ze średnim oparciem oraz z wysokim oparciem. Wszystkie modele wykonane są z polipropylenu i charakteryzują się solidną konstrukcją wsporczą z dodatkowymi żebrowanymi wzmocnieniami u podstawy. Podwójna tylna ścianka znacznie zwiększa odporność siedzisk na akty wandalizmu. Siedziska odporne są na niskie oraz wysokie temperatury oraz na promieniowanie UV. Wszystkie posiadają wgłębienie do zamocowania tabliczki z numerem oraz otwór, przez który odprowadzana jest woda.

 • Trybuny zewnętrzne na boiska sportowe

  Jedną z dwóch najpopularniejszych kategorii trybun sportowych stanowią konstrukcje stałe przeznaczone na boiska zewnętrzne. Certyfikowane widownie, każdorazowo projektowane indywidualnie dla danego obiektu sportowego charakteryzują się trwałym, praktycznym wykonaniem zorientowanym na użytkownika i elastycznością w konfiguracji miejsc, rodzajów siedzisk, czy doborze kolorów. 

 • Trybuny zadaszone

  Trybuna zadaszona

   

  Trybuna zadaszona 6-rzędowa

  Zadaszenie trybuny sportowej pozwala na maksymalne zwiększenie jej walorów użytkowych. Trwałe pokrycie dachu wykonane z bezbarwnych płyt poliwęglanowych podnosi dodatkowo jej walory estetyczne oraz trwałość. Jako producent oferujemy wykonanie całości konstrukcji trybuny zadaszonej, bądź montaż zadaszenia do już istniejącego obiektu.  

 • Trybuny mobilne i demontowalne

  System mobilnych, demontowalnych trybun sportowych pozwala na łatwe wzniesienie konstrukcji wszędzie tam, gdzie liczy się czas. Prosta, solidna konstrukcja może zostać złożona w każdym miejscu wymagającym zapewnienia doraźnej widowni. Dodatkowo, zastosowanie specjalnych uchwytów w elementach trybuny mobilnej pozwala na szybki montaż / demontaż, bez użycia zewnętrznych elementów łączących i specjalistycznych narzędzi.

 • Ławki dla widzów, widownie

  Ławki dla widzów pozwalają na stworzenie niewielkiej przestrzeni audytoryjnej w niemal dowolnym miejscu. Produkowane przez nas konstrukcje przeznaczone są na wszelkie typy obiektów (zamknięte i otwarte). Prosty, elastyczny projekt pozwala na szybkie dopasowanie liczby miejsc do potrzeb zamawiającego, maksymalizując użyteczność ławki.

 • Trybuny specjalne indywidualne

  Wieloletnie doświadczenie projektowe pozwala nam na podjęcie realizacji nietypowych projektów trybun sportowych. Nasz system projektowy pozwala na wprowadzenie daleko idących modyfikacji danej trybuny, zgodnie z życzeniami zamawiającego, przy jednoczesnym zachowaniu walorów technicznych, jakościowych i estetycznych konstrukcji. Poniższe realizacje są wstępem do naszej oferty.
  Wszystkie zapytania dotyczące realizacji zleceń specjalnych prosimy kierować do działu techniczno-handlowego.

na stronę
Wyświetla 1 - 12 z 18 produktów
 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi.Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Modułowa budowa (długości modułów 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm,...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo ze składanymi siedziskami plastikowymi (oparcie 38 cm).Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Siedzisko z oparciem 38 cm składa się...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami typu ławka TT-BETA-L .Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Siedzisko typu ławka. Wykonane ze sklejki o grubości 18...

  Na zamówienie

 • Trybuna zsuwana teleskopowo z siedziskami plastikowymi z oparciem (TTW-350).Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne. Podstawowe cechy trybuny:Nowoczesny, bezpieczny i łatwy, beztarciowy sposób rozkładania i składania. Do obsługi trybuny w tym zakresie wystarczy jedna osoba Modułowa budowa (długości modułów 300 cm, 350...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja stalowa, wykonana ze stalowych profili zamkniętych (ramy poprzeczne, łączniki, wsporniki pod siedziska), malowana proszkowo Trybuna każdorazowo jest projektowana i dostosowywana indywidualnie do...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi i podstopnicą - typ TSH 200. Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja stalowa, wykonana ze stalowych profili zamkniętych (ramy poprzeczne, wsporniki pod siedziska), łączniki ram poprzecznych w postaci blachownic, wszystkie elementy stalowe...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami typu ławka. Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja stalowa, wykonana ze stalowych profili zamkniętych (ramy poprzeczne, łączniki, wsporniki pod siedziska), malowana proszkowo Trybuna każdorazowo jest projektowana i dostosowywana indywidualnie do...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi TZ300 PW przeznaczona na obiekty zewnętrzne. Przeznaczenie: Obiekty otwarte - boiska sportowe, stadiony.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja trybuny stacjonarnej wykonana jest ze stalowych profili, zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi poprzez cynkowanie ogniowe Podesty trybuny wykonane są z krat...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi i podstopnicą, typ TZP 200 PW. Przeznaczenie: Obiekty otwarte - boiska sportowe, stadiony.  Podstawowe cechy trybuny:Konstrukcja trybuny stacjonarnej wykonana jest ze stalowych profili zamkniętych, zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi poprzez cynkowanie ogniowe Podesty trybuny wykonane są ze stalowych...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała, mobilna, z siedziskami plastikowymi - typ TMZ. Przeznaczenie: Obiekty otwarte - boiska sportowe, stadiony. Obsługa wszelkiego typu wydarzeń wymagającyh szybkiego zapewnienia miejsc siedzących. Podstawowe cechy trybuny:Trybuna przeznaczona do szybkiego montażu i demontażu, elastyczna w konfiguracji widowni Modułowa budowa (wykorzystująca...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała zadaszona, wyposażona w plastikowe siedziska. Przeznaczenie: Obiekty otwarte - boiska sportowe, stadiony.  Podstawowe cechy trybuny:Trybuna dostępna w wersji 3- lub 4-rzędowej Konstrukcja trybuny wykonana jest ze stalowych profili, zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi poprzez cynkowanie ogniowe Pokrycie dachu wykonane z...

  Na zamówienie

 • Trybuna stała z siedziskami plastikowymi i podstopnicą - typ TSH 200, adaptowana do belek skośnych. Przeznaczenie: Obiekty zamknięte - hale sportowe, widowiskowe, gimnastyczne.  Podstawowe cechy trybuny:Specjalny model trybuny, montowany do belek skośnych hali sportowej. Całość konstrukcji nośnej zaadaptowana jest do rozwiązań architektonicznych...

  Na zamówienie

Wyświetla 1 - 12 z 18 produktów