Kategorie

Piłka nożna Dostępne 111 produktów.

Pełna lista wyposażenia boiska piłkarskiego obejmuje zarówno stałe wyposażenie boiska piłkarskiego, jak i akcesoria dla zawodników. Oferujemy profesjonalne oraz młodzieżowe bramki do piłki nożnej wraz z elementami mocującymi, siatki do bramek, jak i wszelkiego typu akcesoria piłkarskie (ochraniacze, rękawice bramkarskie), a także piłki do piłki nożnej. Ofertę sklepu internetowego zamykają stroje piłkarskie oraz dedykowane tej dyscyplinie tablice zmian zawodników.

Podkategorie

 • Bramki piłkarskie

  Jako wiodący dystrybutor sprzętu sportowego, kompletnie wyposażamy obiekty sportowe wszelkiego typu - w tym stadiony oraz profesjonalne boiska piłkarskie. W niniejszej sekcji prezentujemy ofertę bramek do piłki nożnej, która skierowana jest zarówno do do szkół, lokalnych klubów piłkarskich oraz indywidualnych użytkowników. Wśród prezentowanych produktów znajdują się konstrukcje stałe, jak i przenośne, wykonane ze stali lub aluminium. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowatorskim rozwiązaniom projektowym, dostarczane przez nas bramki piłkarskie będą służyły przez lata.

 • Wyposażenie boiska piłkarskiego

  Sekcja Wyposażenie boiska piłkarskiego zawiera szereg akcesoriów niezbędnych do odpowiedniego przygotowania i utrzymania pola gry. Znajdą w niej Państwo zarówno wózki do kredowania linii (zwykłe, ciśnieniowe, kredujące), a także zestawy słupków i chorągiewek wyznaczających kluczowe punkty boiska. Obok nich umieszczone zostały taśmy wyznaczające pole gry do piłki nożnej oraz jej plażowej odmiany.

 • Siatki do bramek

  Siatki do bramek piłkarskich umieszczone w niniejszej sekcji zostały wykonane z poliestru, polipropylenu lub polietylenu, co gwarantuje ich wysoką jakość. Wytwarzane w dwóch najpopularniejszych rozmiarach: 7,32 x 2,44 m oraz 5,00 x 2.00 m, pasują zarówno do profesjonalnych, jak i do treningowych bramek. W celu zamówienia siatki niedostępnej w ofercie (np. o nietypowych parametrach), prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 • Akcesoria piłkarskie

  W sekcji akcesoriów piłkarskich znajdą Państwo zarówno wyposażenie przeznaczone do profesjonalnych treningów piłkarskich, jak i obowiązkowe elementy wyposażenia kibica. Zestawy płotków koordynacyjnych, akcesoria do treningu szybkościowego, koordynacyjnego i siłowego, reboundery, mury treningowe, a także flagi, chorągiewki i opaski - oto propozycja skierowana do wszystkich miłośników piłki nożnej.

 • Piłki do piłki nożnej

  Renomowani producenci (m.in. Adidas, Nike, Puma, Select) i szeroki wybór piłek do piłki nożnej zadowolą nawet najbardziej wymagających amatorów tej dyscypliny. Piłki meczowe i treningowe, przeznaczone na nawierzchnie trawiaste lub betonowe, certyfikowane, oficjalne modele bądź repliki, dla amatorów i profesjonalistów.

 • Ochraniacze piłkarskie

  Specjaliści wskazują, że ochraniacze piłkarskie powinny znaleźć się na obowiązkowej liście wyposażenia każdego zawodnika piłki nożnej - zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Dostępne w niniejszej sekcji ochraniacze produkcji najnardziej znanych producentów (m.in. Adidas, Nike, Reusch, Puma) zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, chroniąc użytkownika przed urazami i kontuzjami, jednocześnie gwarantując komfort użytkowania.

 • Tablice zmian zawodników

  Elektroniczne tablice zmian zawodników są niezbędnym wyposażeniem podczas organizacji profesjonalnego widowiska sportowego. Sprawdzają się jako sygnalizatory w przypadku dyscyplin sportowych organizowanych zarówno w zamkniętych obiektach, jak i boiskach sportowych. 
  Duże, wyraźne cyfry wyświetlane w dwóch kolorach pozwolą precyzyjnie przekazać informacje o zmianach dokonywanych w składzie zespołu.

 • Rękawice bramkarskie

  Współcześnie produkowane rękawice bramkarskie to zaawansowane technicznie akcesoria sportowe. Zbudowane z lateksu, kauczuku i dodatkowych, syntetycznych materiałów, charakteryzują się wysokimi parametrami tłumienia i amortyzacji, dzięki czemu zwiększają ogólne bezpieczeństwo uzytkownika. W ofercie sklepu internetowego znaleźć można rękawice dla bramkarzy najbardziej renomowanych producentów: Reusch, Adidas, Nike, Puma czy Meteor.

na stronę
Wyświetla 1 - 12 z 111 produktów
Wyświetla 1 - 12 z 111 produktów