sportplus-siedziba-mysleniceInformacje o firmie

SPORTPLUS.PL

ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
12 274 06 00 (sprzedaż, wysyłki)
12 274 06 55 (zapytania ofertowe)
12 274 06 57 (faks)
sportplus@sportplus.pl


NIP: 6812073848        REGON: 38-18-67-650


O FIRMIE

Jesteśmy producentem oraz dostawcą wyposażenia sportowego do niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku, i od tego czasu stale poszerzamy ofertę i asortyment, coraz mocniej zaznaczając swoją obecność na rynku krajowym oraz zagranicznym.
Jako dystrybutor profesjonalnego sprzętu sportowego oferujemy kompleksowe i profesjonalne wyposażenie obiektów sportowych (boisk piłkarskich, hal sportowych, siłowni, klubów fitness), ze szczególnym uwzględnieniem boisk piłkarskich, siatkarskich i lekkoatletycznych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku posiadamy doświadczenie w profesjonalnym doborze sprzętu i jego montażu. Naszą ofertę kierujemy do klienta indywidualnego oraz instytucji. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną.
Oprócz wysokiej jakości towarów, zapewniamy również dostęp do fachowej wiedzy naszych pracowników, a także - w przypadku realizacji zamówienia wymagającego takich działań - montaż zakupionych urządzeń sportowych. Zaufały nam tysiące klientów, w tym instytucji publicznych, o czym mogą przekonać się Państwo przeglądając galerie realizacji oraz wystawione referencje.
SPORT PLUS obecnie to zakłady produkcyjne, zaplecze montażowe i baza logistyczna zapewniająca nam ogólnopolski zasięg. To również salon sportowy (woj. małopolskie, Myślenice, ul. Słowackiego 75A) oraz jeden z najstarszych w Polsce sklepów internetowych (www.sportplus.pl), w którym on-line dostępna jest znaczna część naszej oferty.
Mamy nadzieję, że niezależnie od miejsca oraz formy kontaktu będziemy mogli współpracować również z Państwem.


pozdrawiamy,
zespół SPORTPLUS.PL

 

Wyświetl większą mapę