Kategorie

Hantle, sztangielki Dostępne 12 produktów.

Sztangielki stałe lub rozkręcane.

Wyświetla 1 - 12 z 12 produktów
 • 61,00 zł W magazynie

  Hantle stałe żeliwne w zakresie wagowym 3 - 55 kg, w kolorze czarnym. Przeznaczone do siłowni oraz użytku domowego.

  Wysyłka w ciągu 2-5 dni

  61,00 zł
  W magazynie
 • 20,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 0,75 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  20,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 1 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  22,00 zł
  W magazynie
 • 24,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 1,25 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  24,00 zł
  W magazynie
 • 26,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 1,5 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  26,00 zł
  W magazynie
 • 30,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 2 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  30,00 zł
  W magazynie
 • 31,50 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 2,5 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  31,50 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 3 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  39,00 zł
  W magazynie
 • 46,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 4 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  46,00 zł
  W magazynie
 • 53,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 5 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  53,00 zł
  W magazynie
 • 64,00 zł W magazynie

  Hantle PCV przeznaczone do treningów w domach, szkołach oraz klubach fitness. Waga: 6 kg. Produkt polski. Sprzedawane w zestawie po dwa.Hantle posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania oraz pozytywną opinię jako wyrób medyczny wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  64,00 zł
  W magazynie
 • 79,00 zł W magazynie

  Hantle czarna, żeliwna  w zakresie wagowym  5 kg - 20  kg posiadająca talerzyki w opaskach i ergonomiczny uchwyt.

  Wysyłka w ciągu 48 h

  79,00 zł
  W magazynie
Wyświetla 1 - 12 z 12 produktów