Sposoby dostawy


Kurier DPD

Firma kurierska DPD to forma najczęściej wybierana przez Klientów, dzięki temu koszty wysyłki pojedynczej przesyłki zostały obniżone do minimum. Przewidywany czas odbioru dla tego dostawcy wynosi 1-2 dni robocze. Firma DPD oferuje możliwość śledzenia miejsca pobytu przesyłki.

Koszty wysyłki standardowych przesyłek (do 30 kg) podawane są w trakcie składania zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, w uzgodnieniu z Zamawiającym, wyliczonej przez oprogramowanie sklepu internetowego kosztu dostawy towarów o masie wyższej niż 30 kg i niestandardowych gabarytach. W tej sytuacji koszt wysyłki takich towarów będzie uzgadniany indywidualnie przez pracowników firmy przed wysyłką.


Transport firmowy

Wysyłkę własnym transportem stosujemy głównie w przypadku gdy towar nie nadaje się do wysyłki kurierem lub jest to nieekonomiczne. Dotyczy to w szczególności towarów gabarytowych i dłużycowych.

Termin dostawy uzgadniamy indywidualnie w zależności od ilości zamówionego towaru oraz miejsca jego przeznaczenia. Z reguły jest on dłuższy niż w przypadku wysyłki firmą kurierską. Koszty wysyłki wyliczane są przed złożeniem zamówienia.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który udzieli szczegółowych informacji na temat tej formy wysyłki.


Odbiór osobisty

Odbiór towarów, dla których wybrano odbiór osobisty jako sposób dostawy wymaga uzgodnienia terminu odbioru z Działem Handlowym. Odbiór towarów następuje w naszej siedzibie przy ul. Słowackiego 75a w Myślenicach.

Zamówione towary można odebrać w godzinach pracy, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00, w sobotę w godz. 09:00 - 14:00.