Zakłady produkcyjne

Rola własnego zaplecza produkcyjnego nie kończy się na możliwości wytwarzania dedykowanego wyposażenia sportowego. To przede wszystkim pełna kontrola całości procesu - od wczesnego projektu, aż po wdrożenie oraz instalację na danym obiekcie sportowym. 

Kontrola procesuzaklady-produkcyjne-sport-plus

Baza produkcyjna firmy SPORT PLUS stanowi pomost pomiędzy działem projektowym, a końcowymi rozwiązaniami, jakie trafiają w ręce Klienta. Każdy projekt - niezależnie od jego rangi oraz charakteru - przechodzi drogę od ekranu monitora, po stół montażowy, a każdy etap tego procesu sprawowany jest przez kadrę posiadającą odpowiednie kompetencje - koncepcyjne, projektowe, wykonawcze, produkcyjne.

Kontrola procesu to również elastyczność - niezbędna do reagowania na szybko zmieniający się rynek i pozwalająca dostarczać produkty o nietypowej, bądź indywidualnej konfiguracji. Własna oferta, stanowiąca podstawę asortymentu handlowego jest wstępem do znacznie szerszej bazy produktowej, którą możemy zaoferować.

Własny park maszynowy pozwala nam realizować projekty związane z wyposażeniem sportowym, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci na wyzwania wykraczające poza naszą dziedzinę. Stąd w naszym portfolio znalazły się również m.in. rozwiązania dla budownictwa oraz branży związanej z infrastrukturą magazynową.   

zaklady-produkcyjne-sport-plus
Kadra i technologia


Finalny produkt - trybuna sportowa, bramka piłkarska czy materac ochronny - charakteryzuje się odpowiednią jakością, poświadczoną stosownymi certyfikatami. Niezmiennie wysoka jakość pozwoliła nam znaleźć się w krajowej czołówce producentów i dystrybutorów sprzętu sportowego. Jest to efekt doboru doświadczonej kadry, wykorzystania odpowiedniej technologii oraz użycia sprawdzonych materiałów i tworzyw.

Tworzące zaplecze produkcyjne - Zakład elementów tapicerowanych oraz produkcja wyposażenia i konstrukcji sportowych - wytwarzają sprzęt dedykowany poszczególnym dyscyplinom sportowym, uzupełniając się jednocześnie przy większych projektach związanych z infrastrukturą sportową np. podczas produkcji trybun lub kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Dzięki temu skupiamy całość procesu produkcyjnego w jednym miejscu,  kontrolując przepływ informacji, zachowując wysoką jakość wyposażenia i dostarczając Klientowi produkt wytworzony w całości w obrębie jednej firmy.     

zaklad-produkcyjny-sport-plus
                                                                                                                                            Zakład produkcyjny na ul. Drogowców (Myślenice)

zaklad-produkcyjny-sport-plus