Kategorie

Piłka ręczna Dostępne 43 produktów.

handball goals, bramki do piłki ręcznej
Sekcja ta zawiera pełną listę wyposażenia niezbędnego do gry w piłkę ręczną. W pierwszej kolejności jest to stałe wyposażenie boiska: bramki do piłki ręcznej wraz z kompletną listą elementów mocujących (tuleje, marki talerzykowe, uchwyty szpilkowe). Dalszą część oferty stanowią siatki do bramek (z piłkochwytem lub bez piłkochwytu) oraz piłki do piłki ręcznej najpopularniejszych producentów (Molten, Olimp, Select, Meteor).

Podkategorie

 • Bramki do piłki ręcznej

  Certyfikowane bramki do piłki ręcznej wykonane i znakowane zgodnie z normą IHF przeznaczone są na każdy rodzaj obiektu sportowego. Wykonane ze stali lub aluminium, dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym (takim jak rama spawana w całości lub wykorzystanie specjalnych, żebrowanych profili) charakteryzują się maksymalną trwałością.
  Obok bramek mocowanych w typowy sposób, w ofercie znajdują się modele specjalne, montowane bezpośrednio do ściany hali sportowej.

 • Siatki do bramek bez piłkochwytu
 • Siatki do bramek z piłkochwytem
 • Piłki do piłki ręcznej
 • Elementy mocujące do bramek

  Dostępne w niniejszej sekcji elementy służą do bezpiecznego mocowania bramki w podłożu. Ich wykorzystanie zależne jest od rodzaju obiektu sportowego na jakim wykorzystywana jest bramka. Obok nich dostępne są uchwyty służące do bezpiecznego mocowania siatki oraz zestawy linii umożliwiające łatwe i szybkie wytyczenie pola gry w piłkę ręczną. 

na stronę
Wyświetla 1 - 12 z 43 produktów
Wyświetla 1 - 12 z 43 produktów