Kategorie

Hula Hop Dostępne 4 produktów.

Ćwiczenia z hula hop są znakomitym uzupełnieniem codziennej aktywności gimnastycznej. Potwierdza to rosnąca popularność obręczy w klubach fitness. Podstawowe modele proponowane przez sklep wykonane są z tworzywa sztucznego i mieszczą się w średnicy 50-90 cm.

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów
 • 7,00 zł W magazynie

  Hula-Hop wykonane z tworzywa sztucznego.Średnica koła: 60 cm. Dostępne w różnych kolorach.Hula-hop najczęściej służy jako zabawka dla dzieci, jednak równie często wykorzystywane jest jako przyrząd do gimnastyki rehabilitacyjnej, korekcyjnej oraz do tworzenia zestawów gimnastycznych.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  7,00 zł
  W magazynie
 • 7,50 zł W magazynie

  Hula-Hop wykonane z tworzywa sztucznego.Średnica koła: 70 cm. Dostępne w różnych kolorach.Hula-hop najczęściej służy jako zabawka dla dzieci, jednak równie często wykorzystywane jest jako przyrząd do gimnastyki rehabilitacyjnej, korekcyjnej oraz do tworzenia zestawów gimnastycznych.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  7,50 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Hula-Hop wykonane z tworzywa sztucznego.Średnica koła: 80 cm. Dostępne w różnych kolorach.Hula-hop najczęściej służy jako zabawka dla dzieci, jednak równie często wykorzystywane jest jako przyrząd do gimnastyki rehabilitacyjnej, korekcyjnej oraz do tworzenia zestawów gimnastycznych.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  8,00 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  Hula-Hop wykonane z tworzywa sztucznego.Średnica koła: 90 cm. Dostępne w różnych kolorach.Hula-hop najczęściej służy jako zabawka dla dzieci, jednak równie często wykorzystywane jest jako przyrząd do gimnastyki rehabilitacyjnej, korekcyjnej oraz do tworzenia zestawów gimnastycznych.

  Wysyłka w ciągu 24 h

  9,00 zł
  W magazynie
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów