Formy płatności

Wszystkim Klientom naszego sklepu dajemy możliwość wyboru dogodnej dla siebie formy zapłaty za zamówiony towar. Można wybierać spośród następujących form płatności:

Płatność za pobraniem (przy odbiorze)
Forma płatności za pobraniem polega na zapłaceniu gotówką w momencie otrzymania przesyłki. Towar może być dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej lub transportem firmowym. Jeśli wybierzecie Państwo opcję odbioru osobistego, za zakupione towary można zapłacić podczas odbioru w naszej siedzibie.

Płatność przelewem (przedpłata na konto)
Wybierając tę formę płatności, Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje e-mail z numerem konta, na które może dokonać wpłaty. W tytule przelewu, należy podać numer zamówienia, co pozwoli na szybką identyfikację przelewu. Następnie po zaksięgowaniu wpływu środków pieniężnych, realizujemy zamówienie i wysyłamy towar.

Przelew terminowy 14 dni po dostawie towaru
Przelewy terminowe stosujemy dla szkół, instytucji samorządowych i państwowych, oraz dla stałych odbiorców. Po otrzymaniu towaru (oraz faktury VAT) Klient ma 14 dni na dokonanie wpłaty. Numer konta znajduje się na fakturze VAT. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany tej formy płatności.

Szybkie płatności online - PayU.PL
Szybkie płatności online w porozumieniu z PayU.pl to prosta i bezpieczna bezgotówkowa forma płatności. Dzięki tej opcji można szybko dokonać płatności korzystając z serwisu transakcyjnego swojego banku lub przy użyciu karty płatniczej.sposoby-platnosci