Mini boisko do piłki nożnej Sport Plus (10x15m)

20.01.1

Na zamówienie

Więcej szczegółów

Stan magazynowy:
Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Transport firmowy Transport firmowy Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Transport firmowy (POBRANIE) Transport firmowy (POBRANIE) Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór osobisty w punkcie firmy (Myślenice, ul. Słowackiego 75a, woj. małopolskie) po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru. Odbiór od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 5 000,00 zł darmowa dostawa!

79 950,00 zł brutto
65 000,00 zł netto

Opis produktu

Uniwersalne mini-boisko do gry w piłkę nożną (lub inne gry zespołowe).
System mini-boiska pozwala rozgrywać mecze i przeprowadzać treningi na zamkniętej powierzchni, w miejscach zwykle nie dostosowanych do tego typu aktywności. Tworzy bezpieczną, odgrodzoną przestrzeń przeznaczoną do wszelkich gier wykorzystujących bramki.

Wymiary pola gry:
15 m x 10 m
Wymiary całej konstrukcji: 11,5 m x 17 m


Główne elementy składowe mini-boiska:

  • Słupy nośne - wykonane ze stalowych profili zamkniętych o długości 3 m. Zabezpieczone antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe. Tworzą (wraz z bandami i obciążeniami mobilnymi) szkielet stabilizujący boisko oraz przestrzeń przeznaczoną do gry
  • Bandy - o wysokości 0,9 m, wykonane z ram stalowych (zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe) oraz sklejki wodoodpornej 18 mm, w kolorze białym. Sklejka wykończona jest na krawędziach ozdobnymi kątownikami aluminiowymi
  • Obciążenia - pełnią funkcję głównego stabilizatora konstrukcji. Są to specjalne ramy (standardowo wypełnienie stanowi płytka chodnikowa) przykręcane przy użyciu gałek szybkiego montażu do słupów konstrukcji. Opcjonalnie pojemnik wewnątrz ramy może zostać wypełnione wodą
  • Bramki - wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego 80x80 mm. Mocowane do słupków nośnych. Boisko wyposażono w parę bramek głównych o wymiarach 1,8 m x 1,2 m (w świetle) oraz w dwie pary bramek bocznych o wymiarach 1,2 m x 0,8 m (w świetle)
  • Furtka - wykonana analogicznie jak banda, umieszczona na zawiasach sworzniowych tworzy wejście na mini-boisko
  • Siatka polietylenowa (oczko 10 x 10 cm) - rozpięta na słupach pionowych powyżej wysokości band służy jako piłkochwyt


Kontakt:


Oferujemy również czasowy wynajem konstrukcji mini-boiska.
Na wszelkie pytania związane z warunkami wypożyczenia odpowiada również dział techniczno-handlowy.

Pliki do pobrania

Karta produktowa

Mini boisko do piłki nożnej Sport Plus

Pliki do pobrania (1.98M)

Opinie

Napisz opinię

Mini boisko do piłki nożnej Sport Plus (10x15m)

Mini boisko do piłki nożnej Sport Plus (10x15m)

2 innych produktów w tej samej kategorii: