Mini boisko do piłki nożnej Sport Plus

9-60100

Na zamówienie

Więcej szczegółów

Stan magazynowy:
Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Transport firmowy Transport firmowy Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Transport firmowy (POBRANIE) Transport firmowy (POBRANIE) Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór osobisty w punkcie firmy (Myślenice, ul. Słowackiego 75a, woj. małopolskie) po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru. Odbiór codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 5 000,00 zł darmowa dostawa!

55 350,00 zł brutto
45 000,00 zł netto

Opis produktu

Uniwersalne mini-boisko do gry w piłkę nożną (lub inne gry zespołowe).
System mini-boiska pozwala rozgrywać mecze i przeprowadzać treningi na zamkniętej powierzchni, w miejscach zwykle nie dostosowanych do tego typu aktywności. Tworzy bezpieczną, odgrodzoną przestrzeń przeznaczoną do wszelkich gier wykorzystujących bramki.

Wymiary pola gry:
15 m x 10 m
Wymiary całej konstrukcji: 11,5 m x 17 m


Główne elementy składowe mini-boiska:

  • Słupy nośne - wykonane ze stalowych profili zamkniętych o długości 3 m. Zabezpieczone antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe. Tworzą (wraz z bandami i obciążeniami mobilnymi) szkielet stabilizujący boisko oraz przestrzeń przeznaczoną do gry
  • Bandy - o wysokości 0,9 m, wykonane z ram stalowych (zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe) oraz sklejki wodoodpornej 18 mm, w kolorze białym. Sklejka wykończona jest na krawędziach ozdobnymi kątownikami aluminiowymi
  • Obciążenia mobilne - pełnia funkcję głównego stabilizatora konstrukcji. Są to specjalne ramy wyposażone w koła jezdne, umożliwiające łatwe przemieszczenie obciążeń. Do ram przykręcane są obciążenia stalowe, a następnie całość mocowana jest do słupka przy użyciu gałek szybkiego montażu
  • Bramki - wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego 80x80 mm. Mocowane do słupków nośnych. Boisko wyposażono w parę bramek głównych o wymiarach 1,8 m x 1,2 m (w świetle) oraz w dwie pary bramek bocznych o wymiarach 1,2 m x 0,8 m (w świetle)
  • Furtka - wykonana analogicznie jak banda, umieszczona na zawiasach sworzniowych tworzy wejście na mini-boisko
  • Siatka polietylenowa (oczko 10 x 10 cm) - rozpięta na słupach pionowych powyżej wysokości band służy jako piłkochwyt

Kontakt:


mini-boisko

Opinie

Napisz opinię

Mini boisko do piłki nożnej Sport Plus

Mini boisko do piłki nożnej Sport Plus

1 inny produkt w tej samej kategorii: