Osoby kontaktowe

DZIAŁ HANDLOWY:


Barbara Kusa

• Informacje handlowe, import, eksport.
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
• Wyposażenie obiektów sportowych

Tel.: 12 274 06 02
Kom.: 723 555 210
E-mail: barbara.kusa@sportplus.pl


Ewa Domanus
• Informacje handlowe
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
• Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 58
Kom.: 603 203 268
E-mail: ewa.domanus@sportplus.pl


Mariola Stasiak
• Informacje handlowe
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
• Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 56
Kom.: 723 555 250
E-mail: mariola.stasiak@sportplus.pl



Dariusz Oleksiński
• Informacje handlowe
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
• Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 59
Kom.: 517 886 669
E-mail:
dariusz.oleksinski@sportplus.pl


DZIAŁ PRODUKCJI:


Joanna Łabędź-Mrugacz
Tel.: 12 274 06 03, 12 274 06 42
E-mail:
produkcja@sportplus.pl



PŁATNOŚCI I ROZLICZENIA:


Elżbieta Niepsuj
Prokurent
Tel.: 12 274 06 01
Kom.: 607 850 215
E-mail: elzbieta.niepsuj@sportplus.pl


Szymon Niepsuj
Prezes Zarządu
Tel.: 12 274 06 21
Kom.: 603 630 352
E-mail: szymon.niepsuj@sportplus.pl

DZIAŁ TECHNICZNY
DZIAŁ PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI


Paulina Janczak

• Wysyłki, dostawy, obsługa klientów
Tel.: 12 274 06 00
E-mail: paulina.janczak@sportplus.pl


Karolina Masłowska
• Informacje handlowe
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów

Tel.: 12 274 06 30
E-mail: karolina.maslowska@sportplus.pl


Kazimierz Wincenciak
• Organizacja dostaw i montaży
Tel.: 12 274 06 27
Kom.: 512 504 929
E-mail: kazimierz.wincenciak@sportplus.pl


Dawid Skałka
• Informacje techniczno-handlowe
• Projektowanie, przygotowanie produkcji
Tel.: 12 274 06 07

E-mail: dawid.skalka@sportplus.pl


Mateusz Piwowarczyk
• Informacje techniczno-handlowe
• Projektowanie, przygotowanie produkcji

Tel.: 12 274 06 09

E-mail: mateusz.piwowarczyk@sportplus.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY STACJONARNEJ I INTERNETOWEJ



Anna Rokosz

• Informacje handlowe
• Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
Tel.: 12 274 06 55

Kom.: 723 555 230
E-mail: anna.rokosz@sportplus.pl


Iwona Skałka
• Wysyłki, obsługa klientów
• Obsługa sklepu internetowego
Tel.: 12 274 06 05
E-mail: sklep@sportplus.pl


Mariusz Pałka
• Wysyłki, obsługa magazynu
Tel.: 12 274 06 06


Mateusz Jaśkowiec
• DTP, e-commerce, marketing
Tel.: 12 274 06 08
E-mail: mateusz.jaskowiec@sportplus.pl