Bramki do futbolu amerykańskiego profesjonalne aluminiowo-stalowe

97-2

Wysyłka w ciągu 2-5 dni

Więcej szczegółów

Stan magazynowy:
Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Transport firmowy Transport firmowy Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Transport firmowy (POBRANIE) Transport firmowy (POBRANIE) Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór osobisty w punkcie firmy (Myślenice, ul. Słowackiego 75a, woj. małopolskie) po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru. Odbiór codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 5 000,00 zł darmowa dostawa!

18 450,00 zł brutto
15 000,00 zł netto

Opis produktu

Profesjonalne stalowo-aluminiowe bramki do futbolu amerykańskiego. Malowane proszkowo na kolor żółty. Montowane w tulejach. Wyposażone w osłony bezpieczeństwa. Zgodne z przepisami NFL.

Bramki posiadają system, który pozwala na ich demontaż, co zwiększa funkcjonalność na obiektach sportowych różnego typu.

Wymiary

  • Wysokość H=915 cm
  • Wysięg 172 cm
  • Szerokość w świetle 564 cm
  • Wysokość poprzeczki 305 cm

Produkt na zamówienie , prosimy o kontakt z działem handlowym.

Opinie

Napisz opinię

Bramki do futbolu amerykańskiego profesjonalne aluminiowo-stalowe

Bramki do futbolu amerykańskiego profesjonalne aluminiowo-stalowe

1 inny produkt w tej samej kategorii: