Wyposażenie siłowni

Profesjonalne wyposażenie siłowni, klubów fitness i sal rehabilitacyjnych, wraz z dostawą oraz montażem.

Atlasy wielofunkcyjne
Atlasy wielofunkcyjne, to podstawowe wyposażenie każdej siłowni czy profesjonalnego obiektu sportowego. Wielozadaniowe urządzenia siłowe, stanowią doskonałe uzupełnienie zaplecza sportowego hali lub boiska, nie tylko poszerzając zakres możliwości, ale umożliwiając także całościową, profesjonalną rozgrzewkę siłową. Oferowane przez nas urządzenia, przeznaczone są do jednoczesnego użytku przez jedną bądź wiele osób, co sprawia, że możliwość konfiguracji atlasów jest naprawdę imponująca. Wieloletnie doświadczenie firmy w wyposażaniu siłowni i innych obiektów sportowych gwarantuje, że nabyty przez Państwa sprzęt spełni wszystkie oczekiwania, oferując maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Dokładamy wszelkich starań, aby wachlarz produktów siłowych, w tym atlasów wielofunkcyjnych, spełniał Państwa najwyższe oczekiwania. Produkty oferowane przez Sport Plus, doskonale sprawdzają się w wielu profesjonalnych siłowniach, klubach fitness, siłowniach szkolnych lub hotelowych i nie tylko!

wyposażenie-siłowni-atlas-wielofunkcyjny

 wyposażenie-siłowni-atlas-wielofunkcyjny-kettlersilownia-wyposazenie.jpg

Wieże, stacje, ławki i stojaki
Żadna profesjonalna, amatorska lub domowa siłownia, nie może funkcjonować bez odpowiedniego sprzętu stanowiącego miejsce przechowywania obciążeń. Odpowiednio dobrane stojaki, to porządek i bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu. Dzięki ławeczkom ćwiczenie stanie się nie tylko efektywne, ale i przyjemne. Doskonale wyprofilowane i bezpieczne urządzenia, zadbają o wysoki komfort użytkowania.

wyposażenie-silowni-lawka-do-podnoszenia-ciężarów   wyposazenie-silowni-laweczka   wyposazenie-silowni-modlitewnik   wyposazenie-silowni-stojak-na-sztange wyposażenie-silowni-stojak-na-obciazenia   stojak-na-talerze
Gryfy, obciążenia, hantle, sztangielki
W dbaniu o tężyznę fizyczną, niezastąpione i obowiązkowe są obciążenia oraz elementy, na których obciążenia te są montowane. Oferujemy szeroki wachlarz produktów - od sztangli całościowych (o masie stałej) do profesjonalnych sztangli regulowanych (możliwa zmiana obciążenia poprzez dokładanie/usuwanie talerzy z obciążeniami). W naszej ofercie znajdą Państwo gryfy proste oraz łamane, hantle i obciążenia wszelkiego typu. Wieloletnie doświadczenie w zakresie wyposażania siłowni gwarantuje fachową poradę w zakresie doboru urządzeń siłowych.

wyposażenie-silowni-gryfy-obciazenia-hantle-sztangielki  obciazenia-sportplus.jpg

Rowery treningowe, bieżnie elektryczne, trenażery, wioślarze
Kluby fitness to miejsca, w których aktywny wypoczynek stanowi podstawę dobrego treningu.  Jazda na rowerze, bieganie – niezależnie od pory roku – doskonale podtrzymują wydajność organizmu, oraz poprawiają nasze samopoczucie. Dzięki tym urządzeniom, nie wychodząc z domu, o każdej porze roku można dbać o swoje zdrowie i aktywność ruchową. Rowerki stacjonarne, wioślarze, trenażery - to sprzęt, który pozwoli na efektywną rozgrzewkę, także co ważne przy zdrowym stylu życia lub rehabilitacji - udany trening kardio. W naszej ofercie znajdują się bieżnie i urządzenia fitness czołowych i sprawdzonych producentów - Kettler, BH Fitness, Master Sport i innych. Specjaliści Sport Plus odpowiednio dobiorą i zamontują sprzęt, udzielając wszystkich praktycznych informacji dotyczących prawidłowego użytkowania sprzętu.    

urzadzenia-fitness