Klatka do rzutu dyskiem KLD-5-A

KLD-5-A

Na zamówienie

Więcej szczegółów

Stan magazynowy:
Dostawa już od 300,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Transport firmowy Transport firmowy Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. 300,00 zł
Transport firmowy (POBRANIE) Transport firmowy (POBRANIE) Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. 300,00 zł
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór osobisty w punkcie firmy (Myślenice, ul. Słowackiego 75a, woj. małopolskie) po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru. Odbiór codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 5 000,00 zł darmowa dostawa!

Opis produktu

Aluminiowa, treningowa klatka do rzutu dyskiem.
Wysokość 5 m,
BEZ KOTEW!

Klatka do rzutu dyskiem jest nowatorską konstrukcją, która w bardzo szerokim stopniu spełnia oczekiwania użytkowników odnośnie: wysokiej jakości materiałów i wykonania, łatwego montażu jak i demontażu, prostej obsługi i niezawodności.

Konstrukcję klatki tworzą słupy aluminiowe, anodowane na kolor srebrzysty i atestowana siatka ochronna. Słupy mocowane są do specjalnych kotew osadzonych w fundamentach betonowych. Każdy słup zaopatrzony jest w samoblokujący mechanizm podnoszenia i opuszczania siatki za pomocą korbki. Naciąg siatki w dolnej części klatki realizowany jest za pomocą liny stalowej i haków. Zastosowanie specjalnych kotew wyeliminowało problem dostawania się wody do dolnej konstrukcji klatki i późniejszej korozji. Każda kotwa wyposażona jest w parę zawiasów, za pomocą których łączy się z podstawą słupa. Połączenie to znacznie ułatwia i przyspiesza montaż, (jak i demontaż) całej aluminiowej konstrukcji.

W czasie kiedy klatka nie jest używana, kotwy można zakryć syntetyczną nawierzchnią i wykorzystać teren także do innych celów. Lina stalowa i haki zapewniają lepszy naciąg siatki niż tradycyjne worki z piachem. Dzięki temu siatka tworzy zwarty i sprężysty ekran amortyzujący uderzenia dysku. Samoblokujący mechanizm podnoszenia siatki charakteryzuje się prostą obsługą i dużą niezawodnością.

Korpus mechanizmu jest cynkowany galwanicznie i dodatkowo malowany proszkowo. Wszystkie końcówki słupów są zakończone nakładkami zapewniającymi estetyczny wygląd i ochronę przed dostaniem się wody do środka konstrukcji. Zastosowanie aluminium do budowy klatki pozwoliło znacznie skrócić czas jej montażu (demontażu), który przeprowadzają 3÷4 osoby bez użycia dźwigu w ciągu ok. 3 godz.

Klatka posiada certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych IAAF.

Cena na zapytanie.

Opinie

Napisz opinię

Klatka do rzutu dyskiem KLD-5-A

Klatka do rzutu dyskiem KLD-5-A

1 inny produkt w tej samej kategorii: