Klatka treningowa do rzutu młotem i dyskiem (KLM-7/9-A)

KLM-7/9-A

Na zamówienie

Więcej szczegółów

Stan magazynowy:
Dostawa już od 300,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Transport firmowy Transport firmowy Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. 300,00 zł
Transport firmowy (POBRANIE) Transport firmowy (POBRANIE) Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. 300,00 zł
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór osobisty w punkcie firmy (Myślenice, ul. Słowackiego 75a, woj. małopolskie) po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru. Odbiór codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 5 000,00 zł darmowa dostawa!

Opis produktu

Aluminiowa, treningowa klatka do rzutu młotem i dyskiem.
Wysokość 7 m, wysokość wrót 9 m,
BEZ KOTEW!

Klatki do rzutu dyskiem i młotem reprezentują innowacyjne podejście do konstruowania sprzętu do lekkiej atletyki. Idea wprowadzenia niezależnych słupów aluminiowych utrzymujących siatkę pozwoliła nam zaprojektować wysokiej jakości produkt łatwy do montażu jak i demontażu, charakteryzujący się prostą obsługą i dużą niezawodnością.
Konstrukcję klatki tworzą słupy aluminiowe, anodowane na kolor srebrzysty i atestowana siatka ochronna. Słupy mocowane są do specjalnych kotew osadzonych w fundamentach betonowych. Każdy słup zaopatrzony jest w samoblokujący mechanizm podnoszenia i opuszczania siatki za pomocą korbki. Naciąg siatki w dolnej części klatki realizowany jest za pomocą liny stalowej i haków. Zastosowanie specjalnych płaskich kotew wyeliminowało problem gromadzenia się wody w do dolnej części klatki i późniejszej jej korozji. Każda kotwa wyposażona jest w parę zawisów, za pomocą których łączy się ona z podstawą słupa. Dzięki temu połączeniu można łatwo i bezpiecznie unieść słup do pozycji pionowej i przykręcić go do kotwy.

W czasie kiedy klatka nie jest używana, kotwy można zakryć syntetyczną nawierzchnią i wykorzystać teren także do innych celów. Dwa ruchome panele tworzące bramę klatki poruszają się na wózkach, które posiadają dwa hamulce i dodatkową możliwość unieruchomienia w postaci stalowej szpilki. Lina stalowa i haki zapewniają lepszy naciąg siatki niż tradycyjne worki z piachem. Dzięki temu siatka tworzy zwarty i sprężysty ekran amortyzujący uderzenia dysku i młota. Samoblokujący mechanizm podnoszenia siatki charakteryzuje się prostą obsługą i dużą niezawodnością.

Korpus mechanizmu jest cynkowany galwanicznie i dodatkowo malowany proszkowo. Wszystkie końcówki słupów są zakończone nakładkami zapewniającymi estetyczny wygląd i ochronę przed dostaniem się wody do środka konstrukcji. Zastosowanie aluminium do budowy klatek pozwoliło znacznie skrócić czas ich montażu (demontażu), który przeprowadza się bez użycia dźwigu.

Cena na zapytanie.

Opinie

Napisz opinię

Klatka treningowa do rzutu młotem i dyskiem (KLM-7/9-A)

Klatka treningowa do rzutu młotem i dyskiem (KLM-7/9-A)

6 innych produktów w tej samej kategorii: