Wioślarz Concept 2 Indoor Rower Model D

80-70001

Na zamówienie

Więcej szczegółów

Stan magazynowy:
Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Transport firmowy Transport firmowy Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Transport firmowy (POBRANIE) Transport firmowy (POBRANIE) Koszt transportu firmowego dla towarów ponadgabarytowych (drabinki gimnastyczne, bramki piłkarskie itp.). Dział sprzedaży skontaktuje się w najbliższym czasie w sprawie ustalenia kosztów dostawy transportem firmowym. Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór osobisty w punkcie firmy (Myślenice, ul. Słowackiego 75a, woj. małopolskie) po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru. Odbiór codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 5 000,00 zł darmowa dostawa!

6 569,00 zł brutto
5 340,65 zł netto

Opis produktu

Unikalna konstrukcja ergometru Concept 2 Model D uznana przez wszystkich, od początkującego użytkownika do profesjonalnego sportowca, doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób nie powodujący żadnych urazów pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu.
 
Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie twoich nóg, pleców, barków, pośladków, ramion i brzucha wraz z poprawą pracy układu krążenia i oddychania. Zastosowany w ergometrze opór powietrzny stanowi interakcyjny regulator obciążenia dający możliwość wykorzystania ergometru przez szerokie grono użytkowników bez względu na płeć, wiek, oraz wytrenowanie.
 
Ergometr cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania i trwałością zapewniającą możliwość ciągłego treningu, jak to ma miejsce w fitness klubach, siłowniach, ośrodkach odnowy biologicznej. 
 

Podstawowe dane techniczne:

  • Wymiary urządzenia: (dł.) 240 cm x (szer.) 61 cm x (wys.) 90 cm
  • Wymiary w stanie rozmontowanym (cm): 90 x 72 x 135
  • Waga: 28 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 227 kg
  • Przewodowe wspomaganie łączności z komputerem

Dodatkowe informacje

Gwarancja do użytku komercyjnego12 miesięcy
Gwarancja do użytku domowego24 miesiące ( + w przypadku ramy urządzenia - 5 lat )
Gwarancja "light-commercial"12 miesięcy

Opinie

Napisz opinię

Wioślarz Concept 2 Indoor Rower Model D

Wioślarz Concept 2 Indoor Rower Model D

7 innych produktów w tej samej kategorii: