Siłownie zewnętrzne

Siłownie zewnętrzne (outdoor fitness) to nowy, świeży pomysł na zagospodarowanie przestrzeni publicznej. Urządzenia przeznaczone do uprawiania aktywności na świeżym powietrzu łączą funkcje treningowe oraz rekreacyjne i są dedykowane wszystkim - bez względu na wiek, czy poziom sprawności. Jako producent siłowni zewnętrznych, Sport Plus oferuje komplet urządzeń przeznaczonych do uprawiania sportu w plenerze. Funkcjonalne, estetyczne i bezpieczne, pozwalają na rozpoczęcie treningu amatorom oraz profesjonalnym sportowcom.

KATALOG SIŁOWNI ZEWNĘTRZNYCH (format .PDF)
 

Elastyczne rozwiązania
Prasa nożna, stepper, wioślarz, orbitrek - poszczególne urządzenia przeznaczone są do wzmacniania określonych grup mięśni. Taki podział pozwala na łatwe i elastyczne rozplanowanie obszaru rekreacji, by możliwie najlepiej spełniać oczekiwania użytkowników. Projekt powstający pod okiem doświadczonej kadry projektantów umożliwia elastyczne zagospodarowanie przestrzeni, wobec dowolnych kryteriów przyjętych przez inwestora.
altsilownie-zewnetrzne-rower-treningowysilownie-zewnetrzne-twistersilownie-zewnetrzne-biegacz

Funkcjonalność i estetyka
Elementy siłowni Sport Plus projektowane są tak, by działać w specyficznych warunkach, określanych przez otoczenie i użytkowników.silownie-zewnetrzne-certyfikat Wysoka odporność na warunki pogodowe (m.in. dzięki malowaniu proszkowemu) gwarantuje - nawet po upływie wielu miesięcy - odpowiedni poziom estetyki urządzeń, cieszących oko i ubogacających krajobraz. Dodatkowo - do dyspozycji klienta oddana została pełna gama kolorów z palety RAL - co umożliwia tworzenie indywidualnych zestawień kolorystycznych urządzeń.

Ćwiczenia dla każdego
Modułowa budowa siłowni pozwala cieszyć się nimi osobom w dowolnym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania i sprawności fizycznej. Proste konstrukcje pozwalają szybko i bezpiecznie rozpocząć ćwiczenia, bez konieczności asysty dodatkowej osoby. Poziom zaangażowania zależy tylko od możliwości i umiejętności ćwiczącego.


Jakość i bezpieczeństwo
Siłownie Sport Plus to urządzenia zaprojektowane zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, spełniające normy w tym zakresie. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty Europejskiego Centrum Jakości i Promocji. Atest PN-EN 16630:2015-06 oznacza, że urządzenia Sport Plus spełniają polskie oraz europejskie standardy bezpieczeństwa. Gwarancja na wszystkie urządzenia wynosi 24 miesięcy.

Dodatkowe informacje
Komplet informacji na temat wszystkich dostępnych w sprzedaży urządzeń - szczegółowe informacje techniczne - znajduje się pod tym linkiem.

W sprawie dodatkowych zapytań, wycen lub uwag - prosimy o kontakt z działem handlowym.